Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują.

Przedstawiamy projekty uczniów klas 6, 1 LO i 2LO. Paleta różnorodności i pomysłów. Klasy 6 podsumowały spotkanie z lekturą wspaniałymi, kolorowymi pracami – można przenieść się wraz z nimi do świata Narnii i zajrzeć do szafy.

W klasach licealnych uczniowie sami wybierali temat i formę jego realizacji na podstawie zagadnień zrealizowanych w roku szkolnym 2023/2024. Powstały m.in. listy, wiersze, kolaże, krzyżówki, plakaty i reklamy. Uczniowie pokazali co, według nich, jest w życiu ważne, podążyli za swoimi talentami i zainteresowaniami. A wszystko pod okiem nauczycielek j. polskiego w Szkole SEN: pani Magdaleny, pani Julity i pani Anity. Miłego oglądania i czytania!

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt

Dzień Mamy w naszej szkole

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług”. (H. Auerbach) Drogie mamy