Dzień Mamy w naszej szkole

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług”. (H. Auerbach)

Drogie mamy wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta ❤️ Dużo zdrowia, miłości, mniej pracy, spełnienia marzeń, wolnego czasu i grzecznych dzieci. 🌷💐🎀❤️🩷

Chcąc uczcić Dzień Mamy uczniowie z nauczania zintegrowanego i przedszkola przygotowali laurki dla ukochanych mam, były też tulipany i balony. Starszaki również przygotowały drobne niespodzianki swoim ukochanym mamom.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt