Dzień Dziecka – 1 czerwca

1 czerwca w naszej szkole świętujemy Dzień Dziecka. W tym roku uczniowie od przedszkola do liceum bawią się na boiskach szkoły New Cross College!

🔵 W programie obchodów Dnia Dziecka 🔵

🔸 Wata cukrowa, lody, zamki dmuchane dla dzieci.

🔸Gry i zabawy dla wszystkich klas.

🔸 VI Turniej rodzinny – zapraszamy 12 chętnych rodzin do udziału w konkurencjach sportowych i walki o wspaniałe nagrody i puchar zwycięzcy!

🔸 Rozgrywki piłki siatkowej dla chętnych.

🔸 Turnieje międzyklasowe uczniów szkoły SEN.

🔸 Grill, pysznie zaopatrzony sklepik uczniowski oraz inne słodkości!

🔸 Nasi sponsorzy i partnerzy: Polish Embassy Dublin, Guru Ubezpieczeń Irlandia, RentCars.pl, MROZ.ie Exclusive

🔵 Rodzice uczniów z budynków St. Malachy’s i St. Olivier (przedszkole, juniorki, seniorki, klasy I-III) przywożą dzieci do New Cross College – adres: Cappagh Rd, Finglas West, Dublin 11 na godzinę 9:00, skąd też będą do odebrania o godzinie 14:30. Uczniowie klas 4-8 i liceum przyjeżdżają na zajęcia o godzinie 9:15 i kończą o 14:45. Prosimy o wyrozumiałość dla naszej grupy parkingowej, która tego dnia będzie miała pełne ręce roboty, kierując ruchem tak dużej grupy rodziców.

🔵 Uczniowie po godzinie 14.30 i 14.45 pozostają pod opieką Rodziców bądź Opiekunów.

🔵 W tym dniu w ramach fakultetów zapraszamy na grilla organizowanego przez Zarząd PTA oraz Radę Rodziców.

🔵 RODZICÓW, którzy chcą:

🔸 wziąć udział w meczu piłki siatkowej, turnieju rodzinnym,

🔸 upiec słodkości i zasilić asortyment w sklepiku uczniowskim,

🔸 włączyć się do pomocy przy organizacji dnia prosimy o zgłaszanie się mailowo pod adresem: anita.rogowska@szkolasen.com

Zapraszamy!

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt