Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt hodowlanych i zoologicznych oraz aktywnościami, z jakich bardzo chętnie wszyscy korzystali. Były zabawy na placu zabaw, gry na boisku do piłki nożnej, zjazdy tyrolką, skakanie na dmuchanym zamku i eksplorowanie krytego centrum zabaw. Dopełnieniem dnia był piknik na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że uczniowie wrócili szczęśliwi i zadowoleni z szkolnej wycieczki 🥰

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Dzień Mamy w naszej szkole

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług”. (H. Auerbach) Drogie mamy