Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! 🌷🐰

🎨 Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli wyrazić swoją kreatywność malując pisanki, tworząc zajączki z papieru i ozdabiając świąteczne kartki. Ich pomysłowość i talent artystyczny robią ogromne wrażenie! 🖌️✂️

🌱 Odkrywanie Tradycji Wielkanocnych: Podczas lekcji, nasze dzieci miały okazję poznać tajemnice tradycji wielkanocnych! Dzięki opowieściom, zabawom i dyskusjom, dowiedzieliśmy się o zwyczajach takich jak barwienie jajek, poszukiwanie koszyczków i przygotowywanie pysznych potraw świątecznych. To było prawdziwe święto wiedzy i radości! 🥚🥗

Dziękujemy naszym kochanym uczniom za udział w dzisiejszych lekcjach o Wielkanocy! Wasza ciekawość, zaangażowanie i uśmiechy sprawiły, że ta wyjątkowa lekcja była niezapomnianym przeżyciem dla nas wszystkich!

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje