Wieczór autorski Karola Koszorza

Nie ma nic piękniejszego niż obserwowanie sukcesu ucznia, który jest związany ze szkołą od najmłodszych lat. A tak jest w przypadku Karol Koszorz – strona autorska, którego tomik o pięknym tytule „Jasna i ciemna strona czerwonego księżyca” został właśnie wydany. W związku z publikacją tomiku w POSK Dublin miał miejsce wieczór autorski, podczas którego wiersze naszego poety czytane były przez nauczycieli, uczniów, a także najbliższych Karola. Poezja okraszona była muzycznym akompaniamentem w postaci fortepianu, na którym grali Barbara Grzybek i Paweł Waleski, wspierani gitarą i śpiewem Piotra Czechowicza. Po bardzo emocjonującej części głównej, można było poczęstować się słodkościami i zdobyć autograf naszego młodego poety. Jeszcze raz Karolu gratulujemy sukcesu, gospodarzom POSK Dublin bardzo serdecznie dziękujemy za współorganizację wieczoru, a licznie przybyłej publiczności serdecznie dziękujemy za obecność.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli