Wieczór autorski Karola Koszorza

Nie ma nic piękniejszego niż obserwowanie sukcesu ucznia, który jest związany ze szkołą od najmłodszych lat. A tak jest w przypadku Karol Koszorz – strona autorska, którego tomik o pięknym tytule „Jasna i ciemna strona czerwonego księżyca” został właśnie wydany. W związku z publikacją tomiku w POSK Dublin miał miejsce wieczór autorski, podczas którego wiersze naszego poety czytane były przez nauczycieli, uczniów, a także najbliższych Karola. Poezja okraszona była muzycznym akompaniamentem w postaci fortepianu, na którym grali Barbara Grzybek i Paweł Waleski, wspierani gitarą i śpiewem Piotra Czechowicza. Po bardzo emocjonującej części głównej, można było poczęstować się słodkościami i zdobyć autograf naszego młodego poety. Jeszcze raz Karolu gratulujemy sukcesu, gospodarzom POSK Dublin bardzo serdecznie dziękujemy za współorganizację wieczoru, a licznie przybyłej publiczności serdecznie dziękujemy za obecność.

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła