Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech będzie to czas refleksji nad wartościami rodzinnymi i wzajemnego szacunku, a także okazja do wypoczynku i regeneracji sił na nadchodzące wyzwania. Życzymy Wam spokoju, miłości oraz niezapomnianych przeżyć podczas tego wyjątkowego święta. Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzy

Zarząd, Dyrekcja oraz Zespół Polskiej Szkoły SEN w Dublinie

Happy Easter. Congratulatory easter background. Easter eggs and flowers.

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli

Wielkanoc folklorem malowana

Wielkanoc to czas nie tylko religijnych refleksji, ale także radości, twórczej zabawy i wspólnoty. W naszej szkole, jak co roku, uczniowie i nauczyciele przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które nie tylko celebruje