Zimowy turniej międzyklasowy

Śniegiem do celu, bieg Królowej śniegu czy wędrujący balon, to tylko kilka z konkurencji, które zostały rozegrane w ramach Zimowego turnieju międzyklasowego w ubiegłą sobotę w klasach 4, 5 i 6. Uczniowie w tym roku wyjątkowo zamiast balu bawili się podczas klasowych rozgrywek, w ramach których konkurowali ze sobą i walczyli o nagrodę główną – słodycze! Zabawa była przednia, rywalizacja zdrowa a zadowolenie powszechne 😄

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka