Bal karnawałowy dla rodziców i nauczycieli

Tylu superbohaterów w jednym miejscu jeszcze świat nie widział! A już na pewno nie Louis Fitzgerald Hotel, w którym to rodzice i nauczyciele bawili się w ubiegłą sobotę podczas dorocznego balu karnawałowego. Wieczór był bardzo udany, o czym świadczył pełny parkiet, dzięki naszym wspaniałym muzykom – Marta Janiszewska i DJ Darius ze Stagemaster – audio, lighting and hardware.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, zaproszonym gościom, Panu Konsulowi RP Maciejowi Wójcikowi wraz z małżonką za obecności i wspaniałą zabawę! To było udane zakończenie karnawału. Do zobaczenia na parkiecie za rok!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli