WOŚP 2024 – 27 stycznia

❤ 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2024 już 27 stycznia w godzinach 14:45 – 17:00 w sali teatralnej New Cross College! ❤

Jak co roku dołączamy jako szkoła do ogólnoświatowego grania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze na rzecz zdrowych płuc po pandemii, zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

Harmonogram dnia:

Konferansjerem, który poprowadzi dla nas 32. Finał będzie Janek Wolańczyk – Stand-Up!

14:50 – 15:10 Koncert zespołu Rock’n’grants! Kto brał udział w zeszłorocznym finale wie, jak chłopaki potrafią rozgrzać scenę do czerwoności, wykonując polskie i zagraniczne przeboje!

14:50 – 16:50 Loteria – przez cały czas trwania finału

15:15 – Licytacja nr 1 – pierwsza licytacja tego dnia, którą poprowadzi Tomasz Majewski, nasz tegoroczny gość specjalny

Tomasza Majewskiego fanom sportu nie trzeba przedstawiać, to polski lekkoatleta specjalizujący się w pchnięciu kulą. Czterokrotny uczestnik igrzysk olimpijskich, złoty medalista w 2008 i 2012. Stawał na podium mistrzostw świata, mistrzostw Europy oraz halowych mistrzostw świata i halowych mistrzostw Europy. W 2005 został mistrzem uniwersjady. Dziewięciokrotny (na stadionie i w hali) rekordzista Polski.

15:40– Zumba, którą poprowadzi dla nas Karolina Biela – Fitness Professional

16:00 – Licytacja nr 2 – druga tura licytacji

16:30 – Pokaz walki Wikingów w wykonaniu Ulfhednar Hird Ireland

16:50 – finał Loterii WOŚP

17:00 – Światełko do nieba

Atrakcje, które będą nam towarzyszyły przez cały czas trwania finału:

❤ Marcin Wilk – warsztaty z pierwszej pomocy https://www.facebook.com/groups/354163608112687,

❤ Magdalena Wilk – warsztaty wiązania węzłów żeglarskich,

❤ Kącika malucha – malowanie buziek – wolontariusze WOŚP, baloniki, klub plastyczny poprowadzi Aneta Tajkowska,

❤ Kawiarenka SEN – pyszna kawa i herbata, a do tego słodkości,

❤ Sklepik SEN – hot dogi, pizza i inne smakołyki,

❤ZHP Dublin Harcerska grochówka – na rozgrzanie harcerze za wrzut do puszki uraczą nas pyszną grochówką,

❤ Grill w środku zimy przygotuje dla nas Zarząd i Rada rodziców Polskiej Szkoły SEN, sponsorem zaopatrzenia na grilla jest hurtowania Goltfood,

❤ Foto ramka do zdjęć, gdzie każdy może zrobić sobie zdjęcie i mieć pamiątkę z 32. Finału!

❤ Klub Chemika SEN – wielkieeee bańki mydlane przygotuje dla nas senowski klub chemika,

❤ Doradztwo prawne – Wojtek Kornaga doradzi w kwestii spadków i dziedziczenia,

❤ Doradztwo finansowe – Finance First,

❤ Pokaz urządzenia Thermomix Sylwia Zwierzynska,

❤ Wirtualne skoki spadochronowe z grupą Irish Parachute Club,

❤ Loteria WOŚP – każdy los wygrywa – sponsor Finance First.

Nagrody główne w loterii:

1. Podwójna wejściówka na koncert Happysad – sponsor Alternative 4.

2. Pojedyncza wejściówka na koncert Czesława Mozila (sponsor koncerty.ie) + Voucher na 4 dowolne kebaby – sponsor Kebab House przy Moore Street Shopping Mall, Dublin, Ireland.

3. Voucher na tort od Agnes Sweet Kitchen.

Licytacja Voucherów do wylicytowania:

❤Klaudia Rydz Fitness

Klaudia Rydz Online Coaching: oferuje 2 x Voucher na 8 tygodniowy kurs Body Transformation o łącznej wartości €360.

❤ Rodzinna sesja zdjęciowa ufundowana przez Happy Memories Photography wartość €160.

❤PM Beauty Master jest sponsorem:

– 1 vouchera na STYMULATOR wartość €180

– 1 vouchera na FILLER wartość €240.

❤Your Laser Care przekazało na licytację voucher na laserowe usuwanie owłosienia o wartości wartość €200.

❤Iwona Olejarz Inteligentne Projektowanie Wnętrz przekazała na licytację voucher o wartości €249 na koncepcyjny projekt wnętrza (1 pomieszczenie) z 2 seriami poprawek oraz listą zakupów.

❤COLOR CHIC przekazało na licytację voucher na keratynowe prostowanie włosów o wartości €170.

❤Catherine – Holistic Massages, Beauties and Therapies przekazała voucher na Mikrodermabrazja wodna Hydyrafacial i masaż Kobido o wartości €150.

❤Alternative 4 przekazała:

– 1 x voucher dla dwóch osób na 123 stand up (Bartosz Zalewski, Paulina Potocka, Bartosz Walos) 23.03 – Dublin.

❤koncerty.ie przekazali:

1 x pojedyncze zaproszenie na koncert Katarzyny Nosowskiej

1 x pojedyncze zaproszenie na koncert Czesława Mozila

1 x pojedyncze zaproszenie na koncert zespołu Myslovitz

❤ zaprzyjaźniony ze szkołą detektyw z Gardy przekazał naszywki i gadżety policyjne.

❤Magdalena Marciak – strona autorska przekazała tomik poezji – wartość – bezcenna.

❤Karol Koszorz – strona autorska przekazał swój pierwszy tomik poezji – wartość – bezcenna.

❤ Klub Chemika w osobie Marka Świątkowskiego przekazał 2 zestawy chemika.

❤Nasza Gazeta w Irlandii przekazała voucher na reklamę na 1/4 strony.

Patronat medialny nad wydarzeniem w naszej szkole objęli:

❤Twoje Radio Dublin

❤Magazyn MIR

❤Nasza Gazeta w Irlandii

Sie ma i do zobaczenia 27 stycznia!

WOŚP

Dublin WOŚP%

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła