Nowy Rok w przedszkolu

Słoneczka i Krasnoludki wraz z ich Paniami pozdrawiają wszystkich Rodziców w Nowym Roku 2024 i składają życzenia wszystkiego co dobre, piękne na każdy dzień i wielu niezapomnianych, rodzinnych spotkań w Polsce i tu w Irlandii. Dziękujemy za waszą serdeczność, chwile rozmowy i uśmiech każdej soboty.

Nasze przedszkolaki wróciły wypoczęte i szczęśliwe po przerwie świątecznej. Od samego rana nasi najmłodsi składali sobie nawzajem noworoczne życzenia. Podczas zajęć ćwiczyli nazwy pór roku, dni tygodnia, poznawali nazwy miesięcy. Na zajęciach plastycznych tworzyli niebo rozświetlone fajerwerkami. Rozmawiali też o postanowieniach noworocznych, robili zdjęcia w noworocznej ramce, rozwijali nasz język ojczysty podczas śpiewania piosenek i czytania naszych Dzienniczków Wydarzeń.

📸 Zachęcamy do obejrzenia zdjęć TUTAJ

Miłego oglądania🎆

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka