Nowy Rok w przedszkolu

Słoneczka i Krasnoludki wraz z ich Paniami pozdrawiają wszystkich Rodziców w Nowym Roku 2024 i składają życzenia wszystkiego co dobre, piękne na każdy dzień i wielu niezapomnianych, rodzinnych spotkań w Polsce i tu w Irlandii. Dziękujemy za waszą serdeczność, chwile rozmowy i uśmiech każdej soboty.

Nasze przedszkolaki wróciły wypoczęte i szczęśliwe po przerwie świątecznej. Od samego rana nasi najmłodsi składali sobie nawzajem noworoczne życzenia. Podczas zajęć ćwiczyli nazwy pór roku, dni tygodnia, poznawali nazwy miesięcy. Na zajęciach plastycznych tworzyli niebo rozświetlone fajerwerkami. Rozmawiali też o postanowieniach noworocznych, robili zdjęcia w noworocznej ramce, rozwijali nasz język ojczysty podczas śpiewania piosenek i czytania naszych Dzienniczków Wydarzeń.

📸 Zachęcamy do obejrzenia zdjęć TUTAJ

Miłego oglądania🎆

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła