Karol Koszorz wydał tomik poezji!

Wspaniała wiadomość! Nasz uczeń Karol Koszorz – strona autorska doczekał się pierwszej publikacji swojego tomiku wierszy!!! „Jasna i ciemna strona czerwonego księżyca” to wspaniała uczta i podróż po świecie naszego niezwykle utalentowanego ucznia. Nie umiemy nawet napisać, jak bardzo jesteśmy z Karola dumni! Już jutro podczas WOŚP w naszej szkole będzie można wylicytować tę poetycką perełkę.

Kilka słów o samym tomiku:

„Tomik Karola Koszorza łączy w sobie plastykę słów z wielowymiarowością metafor, które składają się na zapadające nam w pamięć frazy. Te wiersze tworzą niezwykle dojrzałą i emocjonalną poezję, której młodzieńczość rozkwita w tych dwóch kontrastowych rozdziałach. Jasna strona pełna euforii i zachwytów, proszenia o uwagę, odrobinę miłości, a także ciemna – bez ubarwiania, bez masek, wykrzyczana wprost. A jeśli macie wątpliwości, jakie znaczenie mają w naszym życiu kolory, koniecznie sięgnijcie po tomik tego młodego poety. Polecam”!

Agnieszka Krizel, MOTYL literacki

I dalej:

… Wiersze Karola Koszorza to utwory pełne dojrzałej melancholii i bólu doprawionych odrobiną nadziei, że gdzieś czai się szczęście. W liryce autora kryją się rozterki młodego pokolenia, żyjącego w czasach globalizacji, ale jednocześnie szukającego prawdziwych, szczerych więzi.

Tomik powstał dzięki wsparciu finansowemu: Rostra Solicitors

Patronat medialny:

Polska Szkoła Sen

InnaPerspektywa

Magazyn MIR

Twoje Radio Dublin

Radio Cenzura

MOTYL literacki

Wsparcie duchowe, logistyczne i merytoryczne: Magdalena Marciak – strona autorska

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka