Karol Koszorz wydał tomik poezji!

Wspaniała wiadomość! Nasz uczeń Karol Koszorz – strona autorska doczekał się pierwszej publikacji swojego tomiku wierszy!!! „Jasna i ciemna strona czerwonego księżyca” to wspaniała uczta i podróż po świecie naszego niezwykle utalentowanego ucznia. Nie umiemy nawet napisać, jak bardzo jesteśmy z Karola dumni! Już jutro podczas WOŚP w naszej szkole będzie można wylicytować tę poetycką perełkę.

Kilka słów o samym tomiku:

„Tomik Karola Koszorza łączy w sobie plastykę słów z wielowymiarowością metafor, które składają się na zapadające nam w pamięć frazy. Te wiersze tworzą niezwykle dojrzałą i emocjonalną poezję, której młodzieńczość rozkwita w tych dwóch kontrastowych rozdziałach. Jasna strona pełna euforii i zachwytów, proszenia o uwagę, odrobinę miłości, a także ciemna – bez ubarwiania, bez masek, wykrzyczana wprost. A jeśli macie wątpliwości, jakie znaczenie mają w naszym życiu kolory, koniecznie sięgnijcie po tomik tego młodego poety. Polecam”!

Agnieszka Krizel, MOTYL literacki

I dalej:

… Wiersze Karola Koszorza to utwory pełne dojrzałej melancholii i bólu doprawionych odrobiną nadziei, że gdzieś czai się szczęście. W liryce autora kryją się rozterki młodego pokolenia, żyjącego w czasach globalizacji, ale jednocześnie szukającego prawdziwych, szczerych więzi.

Tomik powstał dzięki wsparciu finansowemu: Rostra Solicitors

Patronat medialny:

Polska Szkoła Sen

InnaPerspektywa

Magazyn MIR

Twoje Radio Dublin

Radio Cenzura

MOTYL literacki

Wsparcie duchowe, logistyczne i merytoryczne: Magdalena Marciak – strona autorska

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego