Bal karnawałowy u najmłodszych

„Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce…”. Żyrafy, muchy, różnej maści warzywa, koty i Pan Kleks zdominowały parkiet podczas balu karnawałowego dla najmłodszych – od przedszkolaków do klasy 1! Wyobraźnia uczniów i ich rodziców nie zna granic i mogliśmy podziwiać na parkiecie prawdziwe perełki kostiumograficzne, zaprojektowane i wykonane specjalnie na bal. Bal, którego tematem w tym roku był świat wierszy Jana Brzechwy, a który poprowadziła dla nas niezastąpiona Justyna Kosmulska, która swoją energią porywała do tańca nie tylko uczniów, ale także kadrę!

Zdj. Zosia Kryszak, Martyna Mirek i Joanna Prusak, czyli szkolne Foto-Video ❤

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka