Bal karnawałowy u najmłodszych

„Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce…”. Żyrafy, muchy, różnej maści warzywa, koty i Pan Kleks zdominowały parkiet podczas balu karnawałowego dla najmłodszych – od przedszkolaków do klasy 1! Wyobraźnia uczniów i ich rodziców nie zna granic i mogliśmy podziwiać na parkiecie prawdziwe perełki kostiumograficzne, zaprojektowane i wykonane specjalnie na bal. Bal, którego tematem w tym roku był świat wierszy Jana Brzechwy, a który poprowadziła dla nas niezastąpiona Justyna Kosmulska, która swoją energią porywała do tańca nie tylko uczniów, ale także kadrę!

Zdj. Zosia Kryszak, Martyna Mirek i Joanna Prusak, czyli szkolne Foto-Video ❤

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt