Bal dla Rodziców i Nauczycieli

Zapraszamy serdecznie na doroczny Bal karnawałowy dla Rodziców i Nauczycieli Bal odbędzie się w sobotę 10.02.2024 w Louis Fitzgerald Hotel.

Zabawę karnawałową rozpoczynamy o godzinie 19.00, a kończymy o 1.00 nad ranem. Ciepły posiłek podawany będzie o godzinie 20.30. Wieczór karnawałowy będzie tematyczny – w tym roku przebieramy się za Superbohaterów!

Cena biletu za jedną osobę to: €75

W cenie balu:

duża, przestronna sala balowa,

scena i parkiet do tańczenia,

polski zespół muzyczny DJ Dario & Marta, miejsca parkingowe dla wszystkich gości (naziemny i podziemny),

3 – daniowy ciepły posiłek: starter (do wyboru):

1. Klasyczna sałatka Cezar, z młodej sałaty, z dodatkiem startego parmezanu, w tradycyjnym sosie cesarskim.

2. Vol – au – vent z kurczakiem i pieczarkami w sosie śmietanowym, podawany w cieście francuskim.

danie główne (do wyboru):

1. Dorsz serwowany w aromatycznej ziołowej panierce, polany kremowym sosem, podany z puree ziemniaczanym.

2. Polędwica wołowa serwowana w sosie pieczeniowym, z pieczonymi ziemniakami i sezonowymi warzywami.

deser: ciasto do wyboru, kawa/herbata *jest również opcja wegańska.

Rezerwacji miejsca dokonują Państwo dwustopniowo: 1. Wysyłając do 25 stycznia maila do Anity Rogowskiej na adres: anita.rogowska@szkolasen.com. 2. Dokonując opłaty za bal do 25 stycznia przelewem na konto lub płatność w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy!

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt