Bal dla Rodziców i Nauczycieli

Zapraszamy serdecznie na doroczny Bal karnawałowy dla Rodziców i Nauczycieli Bal odbędzie się w sobotę 10.02.2024 w Louis Fitzgerald Hotel.

Zabawę karnawałową rozpoczynamy o godzinie 19.00, a kończymy o 1.00 nad ranem. Ciepły posiłek podawany będzie o godzinie 20.30. Wieczór karnawałowy będzie tematyczny – w tym roku przebieramy się za Superbohaterów!

Cena biletu za jedną osobę to: €75

W cenie balu:

duża, przestronna sala balowa,

scena i parkiet do tańczenia,

polski zespół muzyczny DJ Dario & Marta, miejsca parkingowe dla wszystkich gości (naziemny i podziemny),

3 – daniowy ciepły posiłek: starter (do wyboru):

1. Klasyczna sałatka Cezar, z młodej sałaty, z dodatkiem startego parmezanu, w tradycyjnym sosie cesarskim.

2. Vol – au – vent z kurczakiem i pieczarkami w sosie śmietanowym, podawany w cieście francuskim.

danie główne (do wyboru):

1. Dorsz serwowany w aromatycznej ziołowej panierce, polany kremowym sosem, podany z puree ziemniaczanym.

2. Polędwica wołowa serwowana w sosie pieczeniowym, z pieczonymi ziemniakami i sezonowymi warzywami.

deser: ciasto do wyboru, kawa/herbata *jest również opcja wegańska.

Rezerwacji miejsca dokonują Państwo dwustopniowo: 1. Wysyłając do 25 stycznia maila do Anity Rogowskiej na adres: anita.rogowska@szkolasen.com. 2. Dokonując opłaty za bal do 25 stycznia przelewem na konto lub płatność w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy!

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego