Zofia Starosta – laureatką konkursu fotograficznego

Miło nam donieść, że nasza uczennica Zofia Starosta, laureatka międzynarodowego konkursu fotograficznego „Polska w obiektywie polonijnego dziecka”, była obecna podczas gali otwarcia wystawy organizowanej przez Forum polskich szkół w Gemini Gallery w Eindhoven w Holandii 19.11.2023.

Zdjęcia laureatów i uczestników zostały pięknie wyeksponowane na ścianach galerii, a wśród nich nastrojowe zdjęcie naszej uczennicy. Każdy kto ma ochotę zobaczyć pracę Zosi i jest akurat w Holandii, jest zaproszony na wystawę, która będzie trwała do 14.1.2024. Galeria czynna w piątki, soboty i niedziele.

Zosi i pozostałym laureatom oraz uczestnikom – serdecznie gratulujemy!

Forum Polskich Szkół w Holandii – FPSNGemini Gallery

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła