Zofia Starosta – laureatką konkursu fotograficznego

Miło nam donieść, że nasza uczennica Zofia Starosta, laureatka międzynarodowego konkursu fotograficznego „Polska w obiektywie polonijnego dziecka”, była obecna podczas gali otwarcia wystawy organizowanej przez Forum polskich szkół w Gemini Gallery w Eindhoven w Holandii 19.11.2023.

Zdjęcia laureatów i uczestników zostały pięknie wyeksponowane na ścianach galerii, a wśród nich nastrojowe zdjęcie naszej uczennicy. Każdy kto ma ochotę zobaczyć pracę Zosi i jest akurat w Holandii, jest zaproszony na wystawę, która będzie trwała do 14.1.2024. Galeria czynna w piątki, soboty i niedziele.

Zosi i pozostałym laureatom oraz uczestnikom – serdecznie gratulujemy!

Forum Polskich Szkół w Holandii – FPSNGemini Gallery

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka