Lekcje w naszej szkole

Początek roku szkolnego zawsze jest bardzo intensywny. Lekcje w naszej szkole przygotowywane są bardzo starannie, oparte na autorskim programie, materiałych, podręcznikach, jednocześnie zgodne z podstawą programową dla uczniów uczących się za granicą. Stawiamy na uczenie poprzez aktywność i zabawę. Szczęśliwy uczeń to szczęśliwe dziecko!

Fotorelacja dostępna pod linkami:

Nauczanie zintegrowane

Przedszkole

Język polski

Historia

Geografia

Warsztaty chemiczne

Fakultety New Cross College

Fakultety w nauczaniu zintegrowanym

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt