Lekcje w naszej szkole

Początek roku szkolnego zawsze jest bardzo intensywny. Lekcje w naszej szkole przygotowywane są bardzo starannie, oparte na autorskim programie, materiałych, podręcznikach, jednocześnie zgodne z podstawą programową dla uczniów uczących się za granicą. Stawiamy na uczenie poprzez aktywność i zabawę. Szczęśliwy uczeń to szczęśliwe dziecko!

Fotorelacja dostępna pod linkami:

Nauczanie zintegrowane

Przedszkole

Język polski

Historia

Geografia

Warsztaty chemiczne

Fakultety New Cross College

Fakultety w nauczaniu zintegrowanym

Inne ciekawe newsy

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i

Wycieczka do Irish Workhouse Centre – Portumna

Temat Wielkiego głodu w Irlandii nasi uczniowie przerabiają bardzo wnikliwie w szkole irlandzkiej, w naszej szkole poznają polskiego bohatera – Pawła Edmunda Strzeleckiego, który miał ogromny wpływ na uratowanie około