Lekcje w naszej szkole

Początek roku szkolnego zawsze jest bardzo intensywny. Lekcje w naszej szkole przygotowywane są bardzo starannie, oparte na autorskim programie, materiałych, podręcznikach, jednocześnie zgodne z podstawą programową dla uczniów uczących się za granicą. Stawiamy na uczenie poprzez aktywność i zabawę. Szczęśliwy uczeń to szczęśliwe dziecko!

Fotorelacja dostępna pod linkami:

Nauczanie zintegrowane

Przedszkole

Język polski

Historia

Geografia

Warsztaty chemiczne

Fakultety New Cross College

Fakultety w nauczaniu zintegrowanym

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka