IV Polonijny Turniej gier planszowych im. Misia Wojtka – mamy finał!

Mamy to! Po raz czwarty z rzędu nasi uczniowie dostali się do finału rozgrywek IV Polonijnego Turnieju Gier Planszowych im. Misia Wojtka organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej. W dzisiejszych warsztatach i rozgrywkach organizowanych w szkole Polish School Altogether brały udział dwie pięcioosobowe drużyny z naszej szkoły, zdobywając kolejno pierwsze i drugie miejsce! Nagrodą za pierwsze miejsce jest finał w Warszawie, gdzie uczniowie przebywają przez tydzień, walcząc o atrakcyjne nagrody i po tę nagrodę sięgnęły Aleksandra i Martyna z klasy 2 liceum, Audrey z klasy 1a LO, Julia z klasy 8a i Sara z klasy 7. Drużyna z drugiego miejsca, czyli Klaudia, Laura, Marcel, Kamil i Roksana mają wciąż szansę na wyjazd do Warszawy, jeżeli wygrają rozgrywki online 21 listopada. Trzymamy kciuki!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i

Wycieczka do Irish Workhouse Centre – Portumna

Temat Wielkiego głodu w Irlandii nasi uczniowie przerabiają bardzo wnikliwie w szkole irlandzkiej, w naszej szkole poznają polskiego bohatera – Pawła Edmunda Strzeleckiego, który miał ogromny wpływ na uratowanie około