IV Polonijny Turniej gier planszowych im. Misia Wojtka – mamy finał!

Mamy to! Po raz czwarty z rzędu nasi uczniowie dostali się do finału rozgrywek IV Polonijnego Turnieju Gier Planszowych im. Misia Wojtka organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej. W dzisiejszych warsztatach i rozgrywkach organizowanych w szkole Polish School Altogether brały udział dwie pięcioosobowe drużyny z naszej szkoły, zdobywając kolejno pierwsze i drugie miejsce! Nagrodą za pierwsze miejsce jest finał w Warszawie, gdzie uczniowie przebywają przez tydzień, walcząc o atrakcyjne nagrody i po tę nagrodę sięgnęły Aleksandra i Martyna z klasy 2 liceum, Audrey z klasy 1a LO, Julia z klasy 8a i Sara z klasy 7. Drużyna z drugiego miejsca, czyli Klaudia, Laura, Marcel, Kamil i Roksana mają wciąż szansę na wyjazd do Warszawy, jeżeli wygrają rozgrywki online 21 listopada. Trzymamy kciuki!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt