Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024 będzie jeszcze piękniejszy, wspanialszy i ciekawszy – czego życzymy Wam i sobie!

Do naszych życzeń dołącza Dyrektor Instytut Rozwoju Języka Polskiego prof. Jacek Gołębiowski.

PS. Byle do wakacji ?

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rada pedagogiczna

Kreatywne nauczanie to temat przewodni rady pedagogicznej, która w ubiegły weekend zgromadziła w hostelu w Glendalough nauczycieli nie tylko z naszej szkoły, ale również Polska Szkoła IDEA w Athlone, Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *