Włochy 2023

Czy może być coś piękniejszego niż Włochy w wakacje? Postanowili to sprawdzić nasi uczniowie, którzy wybrali się na bardzo intensywne zwiedzanie kraju słynącego z wspaniałych zabytków, słońca, kultury i … pizzy! W programie wycieczki, na którą wybraliśmy się wraz z UKS 12 znalazło się zwiedzanie Rimini, Rzymu, San Marino, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć w średniowiecznych pokazach i Wenecji, która podbiła serca absolutnie wszystkich. Oczywiście nie samym zwiedzaniem wycieczka nasza stała. Rozrywki również były zapewnione w postaci chociażby wycieczki do Mirabilandii – największego włoskiego parku rozrywki w Savio w regionie Emilia-Romania, w pobliżu Rawenny. Plażowanie oraz dyskoteki do działu rozrywki również możemy zaliczyć. Wszystko, co dobre niestety się kończy i właśnie jesteśmy w drodze powrotnej do Dublina, obiecujemy przywieźć trochę słońca!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli