Włochy 2023

Czy może być coś piękniejszego niż Włochy w wakacje? Postanowili to sprawdzić nasi uczniowie, którzy wybrali się na bardzo intensywne zwiedzanie kraju słynącego z wspaniałych zabytków, słońca, kultury i … pizzy! W programie wycieczki, na którą wybraliśmy się wraz z UKS 12 znalazło się zwiedzanie Rimini, Rzymu, San Marino, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć w średniowiecznych pokazach i Wenecji, która podbiła serca absolutnie wszystkich. Oczywiście nie samym zwiedzaniem wycieczka nasza stała. Rozrywki również były zapewnione w postaci chociażby wycieczki do Mirabilandii – największego włoskiego parku rozrywki w Savio w regionie Emilia-Romania, w pobliżu Rawenny. Plażowanie oraz dyskoteki do działu rozrywki również możemy zaliczyć. Wszystko, co dobre niestety się kończy i właśnie jesteśmy w drodze powrotnej do Dublina, obiecujemy przywieźć trochę słońca!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła