Włochy 2023

Czy może być coś piękniejszego niż Włochy w wakacje? Postanowili to sprawdzić nasi uczniowie, którzy wybrali się na bardzo intensywne zwiedzanie kraju słynącego z wspaniałych zabytków, słońca, kultury i … pizzy! W programie wycieczki, na którą wybraliśmy się wraz z UKS 12 znalazło się zwiedzanie Rimini, Rzymu, San Marino, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć w średniowiecznych pokazach i Wenecji, która podbiła serca absolutnie wszystkich. Oczywiście nie samym zwiedzaniem wycieczka nasza stała. Rozrywki również były zapewnione w postaci chociażby wycieczki do Mirabilandii – największego włoskiego parku rozrywki w Savio w regionie Emilia-Romania, w pobliżu Rawenny. Plażowanie oraz dyskoteki do działu rozrywki również możemy zaliczyć. Wszystko, co dobre niestety się kończy i właśnie jesteśmy w drodze powrotnej do Dublina, obiecujemy przywieźć trochę słońca!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *