Rada pedagogiczna

Kreatywne nauczanie to temat przewodni rady pedagogicznej, która w ubiegły weekend zgromadziła w hostelu w Glendalough nauczycieli nie tylko z naszej szkoły, ale również Polska Szkoła IDEA w Athlone, Polska Akademia Wiedzy w Dublinie, Polish School in Dublin Altogether. Podczas warsztatów z nieocenionymi Agnieszka Kaczmarczyk – trenerka Klanzy i Natalia Bielawska z 622 pomysły na lekcje języka polskiego nauczyciele mogli podszkolić swój warsztat kreatywnego nauczania oraz oceniania kształtującego w klasach starszych, klasy młodsze przemieniły się w m.in. śpiewające kury w trampkach podczas warsztatów „Tańce, piosenki zabawy językowe i plastyczne w pracy z dziećmi”. Uzupełnieniem szkoleń był kurs pierwszej pomocy, który przeprowadził dla nas Marcin Wilk.

Z nowymi pomysłami, przeszkoleni i gotowi do nowego roku szkolnego widzimy się z naszymi uczniami już w najbliższą sobotę!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych