Rada pedagogiczna

Kreatywne nauczanie to temat przewodni rady pedagogicznej, która w ubiegły weekend zgromadziła w hostelu w Glendalough nauczycieli nie tylko z naszej szkoły, ale również Polska Szkoła IDEA w Athlone, Polska Akademia Wiedzy w Dublinie, Polish School in Dublin Altogether. Podczas warsztatów z nieocenionymi Agnieszka Kaczmarczyk – trenerka Klanzy i Natalia Bielawska z 622 pomysły na lekcje języka polskiego nauczyciele mogli podszkolić swój warsztat kreatywnego nauczania oraz oceniania kształtującego w klasach starszych, klasy młodsze przemieniły się w m.in. śpiewające kury w trampkach podczas warsztatów „Tańce, piosenki zabawy językowe i plastyczne w pracy z dziećmi”. Uzupełnieniem szkoleń był kurs pierwszej pomocy, który przeprowadził dla nas Marcin Wilk.

Z nowymi pomysłami, przeszkoleni i gotowi do nowego roku szkolnego widzimy się z naszymi uczniami już w najbliższą sobotę!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *