XXIII Igrzyska Polonijne Młodzieży Szkolnej w Łomży

Łomża za nami! XXIII Igrzyska Polonijne choć zakończone, na zawsze pozostaną w naszej pamięci, dzięki wspaniałym przygodom, jakie dane nam było przeżyć w tym pięknym podlaskim mieście. Przywieźliśmy ze sobą nie tylko cudowne wspomnienia, ale również dużo medali dla naszych wysportowanych lekkoatlecistów, w tym rekordowe 4 tylko dla Mateusza, i aż cztery puchary – dla szachistów, zapaśnika Leona, drużyny piłkarskiej i najlepszego strzelca turnieju piłkarskiego – Dominika!

W trakcie pięciodniowego pobytu świętowaliśmy 4 razy urodziny, był jeden ślub, było kino, fontanna, był aquapark w Ostrołęce, basen w Łomży, spływ gondolą po rzece Narwi, kilogramy lodów i hektolitry bubble tea. I był wjazd do Warszawy z prawdziwym przytupem, dzięki dymowi wydobywającemu się z naszego autokaru ? Szybka interwencja strażaków i znowu mogliśmy się cieszyć wycieczką – udając się na spacer po Warszawie!

I choć to był tylko tydzień, to ilość atrakcji i przygód mogłaby starczyć na kilka takich kolonii!

Byle do następnej Łomży!

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *