XXIII Igrzyska Polonijne Młodzieży Szkolnej w Łomży

Łomża za nami! XXIII Igrzyska Polonijne choć zakończone, na zawsze pozostaną w naszej pamięci, dzięki wspaniałym przygodom, jakie dane nam było przeżyć w tym pięknym podlaskim mieście. Przywieźliśmy ze sobą nie tylko cudowne wspomnienia, ale również dużo medali dla naszych wysportowanych lekkoatlecistów, w tym rekordowe 4 tylko dla Mateusza, i aż cztery puchary – dla szachistów, zapaśnika Leona, drużyny piłkarskiej i najlepszego strzelca turnieju piłkarskiego – Dominika!

W trakcie pięciodniowego pobytu świętowaliśmy 4 razy urodziny, był jeden ślub, było kino, fontanna, był aquapark w Ostrołęce, basen w Łomży, spływ gondolą po rzece Narwi, kilogramy lodów i hektolitry bubble tea. I był wjazd do Warszawy z prawdziwym przytupem, dzięki dymowi wydobywającemu się z naszego autokaru ? Szybka interwencja strażaków i znowu mogliśmy się cieszyć wycieczką – udając się na spacer po Warszawie!

I choć to był tylko tydzień, to ilość atrakcji i przygód mogłaby starczyć na kilka takich kolonii!

Byle do następnej Łomży!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024