Wycieczki szkolne

Wycieczki! Jak co roku zapraszamy naszych uczniów na szkolne wycieczki. W tym roku jedziemy w 3 miejsca: Lullymore Heritage & Discovery Park, Clara Lara FunPark i Carlingford Adventure Centre.

? Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park

Jednodniowa wycieczka w godzinach lekcyjnych w dniu 27 maja dla uczniów klas: przedszkole grupa Słoneczka, klasy 0 Junior i Senior oraz klasy 1 SP.

?Koszt wycieczki to €35.

? Zapisy u wychowawców klas do 12 maja.

? Wpłata (w sekretariacie szkoły lub na konto z dopiskiem Nazwisko + Lullymore np. KowalskaLullymore) do 12 maja.

? Po dokonaniu wpłaty, prosimy o poinformowanie wychowawcy drogą mailową o udziale dziecka w wycieczce, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wyjazd dziecka.

Wśród atrakcji wystawa obrazująca historię torfowisk, minikolejka, wiele stref zabaw pod dachem i w plenerze, minizoo.

? Clara Lara FunPark

Jednodniowa wycieczka dla uczniów klas 2 w dniu 10 czerwca, w godzinach lekcyjnych.

? Zapisy u wychowawców klas do 12 maja,

? Wpłata €45 na konto szkoły (z dopiskiem Nazwisko + Clara Lara (np. KowalskaClaraLara) bądź w sekretariacie szkoły.

Atrakcje: zjeżdżalnia wodna, kajaki, tory przeszkód, domki na drzewie, kolejka tyrolska, wodna huśtawka, tratwa wodna, gokarty, mini golf, łodzie wiosłowe.

? Carlingford Adventure Centre

Dwudniowa wycieczka dla uczniów klas od 3 do kursu maturalnego.

? wycieczka w dniach 10-11 czerwca

? zapisy do 10 maja

? wpłata na konto (z dopiskiem Nazwisko + Carlingford (np. KowalskaCarlingford) lub w sekretariacie szkoły do 10 maja.

Uczniowie wraz z opiekunami będą uczestniczyli w dwudniowych aktywnościach w przepięknie położonym ośrodku sportowo – rekreacyjnym Carlingford Adventure Centre. Do wyboru będą mieli w trakcie wyjazdu wiele atrakcji m.in. strzelanie z łuku, golf kopany, labirynty, park linowy, walki na lasery, wojna wodna, wspinaczka, zwiedzanie okolic. Cena obejmuje wynajem autokaru, posiłki, aktywności oraz nocleg (uczniowie muszą mieć swoje własne śpiwory i poduszki, dla tych którzy nie będą mieli możliwość wynajęcia za €5 od osoby).

UWAGA!

Ilość miejsc ograniczona, decyduje pierwszeństwo wpłaty na konto oraz powiadomienie wychowawcy.

Zapraszamy!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024