Wycieczki szkolne

Wycieczki! Jak co roku zapraszamy naszych uczniów na szkolne wycieczki. W tym roku jedziemy w 3 miejsca: Lullymore Heritage & Discovery Park, Clara Lara FunPark i Carlingford Adventure Centre.

? Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park

Jednodniowa wycieczka w godzinach lekcyjnych w dniu 27 maja dla uczniów klas: przedszkole grupa Słoneczka, klasy 0 Junior i Senior oraz klasy 1 SP.

?Koszt wycieczki to €35.

? Zapisy u wychowawców klas do 12 maja.

? Wpłata (w sekretariacie szkoły lub na konto z dopiskiem Nazwisko + Lullymore np. KowalskaLullymore) do 12 maja.

? Po dokonaniu wpłaty, prosimy o poinformowanie wychowawcy drogą mailową o udziale dziecka w wycieczce, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wyjazd dziecka.

Wśród atrakcji wystawa obrazująca historię torfowisk, minikolejka, wiele stref zabaw pod dachem i w plenerze, minizoo.

? Clara Lara FunPark

Jednodniowa wycieczka dla uczniów klas 2 w dniu 10 czerwca, w godzinach lekcyjnych.

? Zapisy u wychowawców klas do 12 maja,

? Wpłata €45 na konto szkoły (z dopiskiem Nazwisko + Clara Lara (np. KowalskaClaraLara) bądź w sekretariacie szkoły.

? Po dokonaniu wpłaty, prosimy o poinformowanie wychowawcy drogą mailową o udziale dziecka w wycieczce, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wyjazd dziecka.

Atrakcje: zjeżdżalnia wodna, kajaki, tory przeszkód, domki na drzewie, kolejka tyrolska, wodna huśtawka, tratwa wodna, gokarty, mini golf, łodzie wiosłowe.

? Carlingford Adventure Centre

Dwudniowa wycieczka dla uczniów klas od 3 do kursu maturalnego.

? wycieczka w dniach 10-11 czerwca

? zapisy do 10 maja

? wpłata na konto (z dopiskiem Nazwisko + Carlingford (np. KowalskaCarlingford) lub w sekretariacie szkoły do 10 maja.

? Po dokonaniu wpłaty, prosimy o poinformowanie wychowawcy drogą mailową o udziale dziecka w wycieczce, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wyjazd dziecka.

Uczniowie wraz z opiekunami będą uczestniczyli w dwudniowych aktywnościach w przepięknie położonym ośrodku sportowo – rekreacyjnym Carlingford Adventure Centre. Do wyboru będą mieli w trakcie wyjazdu wiele atrakcji m.in. strzelanie z łuku, golf kopany, labirynty, park linowy, walki na lasery, wojna wodna, wspinaczka, zwiedzanie okolic. Cena obejmuje wynajem autokaru, posiłki, aktywności oraz nocleg (uczniowie muszą mieć swoje własne śpiwory i poduszki, dla tych którzy nie będą mieli możliwość wynajęcia za €5 od osoby).

UWAGA!

Ilość miejsc ograniczona, decyduje pierwszeństwo wpłaty na konto oraz powiadomienie wychowawcy.

Zapraszamy!

Inne ciekawe newsy

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka

Lekcja historii o Powstaniu Warszawskim

Historia Powstania Warszawskiego jest trudnym i bolesnym tematem dla nas Polaków, a przekazanie go we właściwy sposób uczniom polonijnym wymaga przygotowania i odpowiednich narzędzi pedagogicznych. Tu z pomocą przyszła nam