Wycieczki szkolne

Wycieczki! Jak co roku zapraszamy naszych uczniów na szkolne wycieczki. W tym roku jedziemy w 3 miejsca: Lullymore Heritage & Discovery Park, Clara Lara FunPark i Carlingford Adventure Centre.

🚌 Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park

Jednodniowa wycieczka w godzinach lekcyjnych w dniu 27 maja dla uczniów klas: przedszkole grupa Słoneczka, klasy 0 Junior i Senior oraz klasy 1 SP.

👉Koszt wycieczki to €35.

👉 Zapisy u wychowawców klas do 12 maja.

👉 Wpłata (w sekretariacie szkoły lub na konto z dopiskiem Nazwisko + Lullymore np. KowalskaLullymore) do 12 maja.

👉 Po dokonaniu wpłaty, prosimy o poinformowanie wychowawcy drogą mailową o udziale dziecka w wycieczce, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wyjazd dziecka.

Wśród atrakcji wystawa obrazująca historię torfowisk, minikolejka, wiele stref zabaw pod dachem i w plenerze, minizoo.

🚌 Clara Lara FunPark

Jednodniowa wycieczka dla uczniów klas 2 w dniu 10 czerwca, w godzinach lekcyjnych.

👉 Zapisy u wychowawców klas do 12 maja,

👉 Wpłata €45 na konto szkoły (z dopiskiem Nazwisko + Clara Lara (np. KowalskaClaraLara) bądź w sekretariacie szkoły.

👉 Po dokonaniu wpłaty, prosimy o poinformowanie wychowawcy drogą mailową o udziale dziecka w wycieczce, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wyjazd dziecka.

Atrakcje: zjeżdżalnia wodna, kajaki, tory przeszkód, domki na drzewie, kolejka tyrolska, wodna huśtawka, tratwa wodna, gokarty, mini golf, łodzie wiosłowe.

🚌 Carlingford Adventure Centre

Dwudniowa wycieczka dla uczniów klas od 3 do kursu maturalnego.

👉 wycieczka w dniach 10-11 czerwca

👉 zapisy do 10 maja

👉 wpłata na konto (z dopiskiem Nazwisko + Carlingford (np. KowalskaCarlingford) lub w sekretariacie szkoły do 10 maja.

👉 Po dokonaniu wpłaty, prosimy o poinformowanie wychowawcy drogą mailową o udziale dziecka w wycieczce, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wyjazd dziecka.

Uczniowie wraz z opiekunami będą uczestniczyli w dwudniowych aktywnościach w przepięknie położonym ośrodku sportowo – rekreacyjnym Carlingford Adventure Centre. Do wyboru będą mieli w trakcie wyjazdu wiele atrakcji m.in. strzelanie z łuku, golf kopany, labirynty, park linowy, walki na lasery, wojna wodna, wspinaczka, zwiedzanie okolic. Cena obejmuje wynajem autokaru, posiłki, aktywności oraz nocleg (uczniowie muszą mieć swoje własne śpiwory i poduszki, dla tych którzy nie będą mieli możliwość wynajęcia za €5 od osoby).

UWAGA!

Ilość miejsc ograniczona, decyduje pierwszeństwo wpłaty na konto oraz powiadomienie wychowawcy.

Zapraszamy!

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *