Wielkanoc 2023

???Wielkanoc 2023???Konkurs na najpiękniejszą pisankę???

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, opiekunów, uczniów wraz z najbliższymi 1 kwietnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wielkanocny połączony ze świątecznym poczęstunkiem.

? Zajęcia w tym dniu kończymy o godzinie 13.00 w budynkach St. Oliver i i st. Malachy’s, o godzinie 13.15 w budynku New Cross. Zgodnie z tradycją prosimy również o upieczenie ciast i przyniesienie ich rano w dzień szkolnej Wielkanocy do pokoju nauczycielskiego w każdym z 3 budynków.

? Parking przy budynku New Cross College jest obszerny, w przypadku braku miejsca prosimy o parkowanie w bocznych uliczkach bądź na terenie szpitala (parking płatny).

???Konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną!???

? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym specjalnie na nadchodzące święta wielkanocne – konkurs na najpiękniejszą Pisankę.

? Materiał i format – dowolny. Na pisanki czekamy do 1 kwietnia (pisanki dostarczamy do budynku New Cross College do godziny 10.00). Na zwycięskie 3 pierwsze miejsca czekają atrakcyjne nagrody.

Do zobaczenia!

Może być komiksem przedstawiającym tekst „WIELKANGC RA 2023 1 kwietnia godzina 13.30 sala teatralna New Cross College ) Zapraszamy!”

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny