Wielkanoc 2023

🥚🥚🥚Wielkanoc 2023🥚🥚🥚Konkurs na najpiękniejszą pisankę🥚🥚🥚

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, opiekunów, uczniów wraz z najbliższymi 1 kwietnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wielkanocny połączony ze świątecznym poczęstunkiem.

🥚 Zajęcia w tym dniu kończymy o godzinie 13.00 w budynkach St. Oliver i i st. Malachy’s, o godzinie 13.15 w budynku New Cross. Zgodnie z tradycją prosimy również o upieczenie ciast i przyniesienie ich rano w dzień szkolnej Wielkanocy do pokoju nauczycielskiego w każdym z 3 budynków.

🥚 Parking przy budynku New Cross College jest obszerny, w przypadku braku miejsca prosimy o parkowanie w bocznych uliczkach bądź na terenie szpitala (parking płatny).

🥚🥚🥚Konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną!🥚🥚🥚

🥚 Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym specjalnie na nadchodzące święta wielkanocne – konkurs na najpiękniejszą Pisankę.

🥚 Materiał i format – dowolny. Na pisanki czekamy do 1 kwietnia (pisanki dostarczamy do budynku New Cross College do godziny 10.00). Na zwycięskie 3 pierwsze miejsca czekają atrakcyjne nagrody.

Do zobaczenia!

Może być komiksem przedstawiającym tekst „WIELKANGC RA 2023 1 kwietnia godzina 13.30 sala teatralna New Cross College ) Zapraszamy!”

Inne ciekawe newsy

ESB Science Blast

W środę 1 marca, uczennice naszej szkoły Maja, Nadia i Natalia wraz z panem Markiem Świątkowskim, który w soboty prowadzi znakomite warsztaty naukowe w ramach zajęć fakultatywnych, uczestniczyli w programie

Wyróżnienie dla naszego młodego poety

Kolejne wyróżnienie dla naszego młodego poety Karola Koszorza – tym razem w konkursie na najpiękniejszy wiersz miłosny organizowany prze Biblary Polish Community Centre & Library. W nagrodę wiersz Karola „Nikowena”

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego – ustanowiony przez UNESCO 17 listopada 1999 roku. Święto, które dla nas żyjących poza granicami kraju i wychowujących dwujęzycznych bohaterów – jest niezwykle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *