Obchody dnia Św. Patryka u najmłodszych

W klasach najmłodszych – od przedszkola do klasy 3, nasi uczniowie świętowali Dzień Św. Patryka w sposób szczególny. Zieleń królowała w każdej klasie cały dzień, podobnie zadania i zabawy związane z tym najradośniejszym świętem w irlandzkim kalendarzu. Zadaniem naszej szkoły jest edukowanie uczniów w zakresie nie tylko kultury polskiej, ale również irlandzkiej. 

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny