Obchody dnia Św. Patryka u najmłodszych

W klasach najmłodszych – od przedszkola do klasy 3, nasi uczniowie świętowali Dzień Św. Patryka w sposób szczególny. Zieleń królowała w każdej klasie cały dzień, podobnie zadania i zabawy związane z tym najradośniejszym świętem w irlandzkim kalendarzu. Zadaniem naszej szkoły jest edukowanie uczniów w zakresie nie tylko kultury polskiej, ale również irlandzkiej. 

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *