Obchody dnia Św. Patryka u najmłodszych

W klasach najmłodszych – od przedszkola do klasy 3, nasi uczniowie świętowali Dzień Św. Patryka w sposób szczególny. Zieleń królowała w każdej klasie cały dzień, podobnie zadania i zabawy związane z tym najradośniejszym świętem w irlandzkim kalendarzu. Zadaniem naszej szkoły jest edukowanie uczniów w zakresie nie tylko kultury polskiej, ale również irlandzkiej. 

FOTORELACJA

Inne ciekawe newsy

Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem. Zajęcia w tym dniu kończymy

Mikołaj, zwany Świętym

6 grudnia to idealny moment na publikację fotorelacji z ubiegłej soboty, kiedy to szkołę niespodziewanie odwiedził Św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów i słodkości. Mikołaj miał pełne ręce roboty, obdarować

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i