Parada Św. Patryka

Parada za nami! Nasi dzielni uczniowie przemierzyli dzisiaj tanecznym krokiem ulice Dublina świętując Dzień św. Patryka. Nasza grupa „Eco warriors” składająca się z 12 uczniów: Julii, Anastasi, Aleksandry, Martyny, Audrey, Sary, Nicole, Veronici, Roksany, Marcela, Tymona i Olafa dzielnie przygotowywała się pod okiem tancerzy – instruktorów z Festiwalu Św. Patryka kilkanaście tygodni, czego efekty widać było dzisiaj – ich występ był wspaniały! Do tancerzy dołączyli pomagający pchać platformy tatusiowie w osobach: Rafała, Roberta, Zbigniewa. Był z nami nawet nasz absolwent Mateusz! Koniecznie zobaczcie zdjęcia i pochwalcie się czy oglądaliście naszych uczniów na żywo czy może za pośrednictwem relacji w TV 💚💚💚

St. Patrick’s Festival Ireland

FOTOREALCJA

Inne ciekawe newsy

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone

Ogólnopolski projekt (Nie)zwykła matematyka

W ubiegłą sobotę klasy czwarte zmierzyły się z kolejnymi zadaniami projektowymi. Tym razem podczas zajęć terenowych, w ramach survivalowego wyzwania, uczniowie mierzyli wysokość drzewa, mając do dyspozycji jedynie kij od

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *