Parada Św. Patryka

Parada za nami! Nasi dzielni uczniowie przemierzyli dzisiaj tanecznym krokiem ulice Dublina świętując Dzień św. Patryka. Nasza grupa „Eco warriors” składająca się z 12 uczniów: Julii, Anastasi, Aleksandry, Martyny, Audrey, Sary, Nicole, Veronici, Roksany, Marcela, Tymona i Olafa dzielnie przygotowywała się pod okiem tancerzy – instruktorów z Festiwalu Św. Patryka kilkanaście tygodni, czego efekty widać było dzisiaj – ich występ był wspaniały! Do tancerzy dołączyli pomagający pchać platformy tatusiowie w osobach: Rafała, Roberta, Zbigniewa. Był z nami nawet nasz absolwent Mateusz! Koniecznie zobaczcie zdjęcia i pochwalcie się czy oglądaliście naszych uczniów na żywo czy może za pośrednictwem relacji w TV ???

St. Patrick’s Festival Ireland

FOTOREALCJA

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt