Parada Św. Patryka

Parada za nami! Nasi dzielni uczniowie przemierzyli dzisiaj tanecznym krokiem ulice Dublina świętując Dzień św. Patryka. Nasza grupa „Eco warriors” składająca się z 12 uczniów: Julii, Anastasi, Aleksandry, Martyny, Audrey, Sary, Nicole, Veronici, Roksany, Marcela, Tymona i Olafa dzielnie przygotowywała się pod okiem tancerzy – instruktorów z Festiwalu Św. Patryka kilkanaście tygodni, czego efekty widać było dzisiaj – ich występ był wspaniały! Do tancerzy dołączyli pomagający pchać platformy tatusiowie w osobach: Rafała, Roberta, Zbigniewa. Był z nami nawet nasz absolwent Mateusz! Koniecznie zobaczcie zdjęcia i pochwalcie się czy oglądaliście naszych uczniów na żywo czy może za pośrednictwem relacji w TV ???

St. Patrick’s Festival Ireland

FOTOREALCJA

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła