Parada Św. Patryka

Parada za nami! Nasi dzielni uczniowie przemierzyli dzisiaj tanecznym krokiem ulice Dublina świętując Dzień św. Patryka. Nasza grupa „Eco warriors” składająca się z 12 uczniów: Julii, Anastasi, Aleksandry, Martyny, Audrey, Sary, Nicole, Veronici, Roksany, Marcela, Tymona i Olafa dzielnie przygotowywała się pod okiem tancerzy – instruktorów z Festiwalu Św. Patryka kilkanaście tygodni, czego efekty widać było dzisiaj – ich występ był wspaniały! Do tancerzy dołączyli pomagający pchać platformy tatusiowie w osobach: Rafała, Roberta, Zbigniewa. Był z nami nawet nasz absolwent Mateusz! Koniecznie zobaczcie zdjęcia i pochwalcie się czy oglądaliście naszych uczniów na żywo czy może za pośrednictwem relacji w TV ???

St. Patrick’s Festival Ireland

FOTOREALCJA

Inne ciekawe newsy

Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem. Zajęcia w tym dniu kończymy

Mikołaj, zwany Świętym

6 grudnia to idealny moment na publikację fotorelacji z ubiegłej soboty, kiedy to szkołę niespodziewanie odwiedził Św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów i słodkości. Mikołaj miał pełne ręce roboty, obdarować

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i