ESB Science Blast

W środę 1 marca, uczennice naszej szkoły Maja, Nadia i Natalia wraz z panem Markiem Świątkowskim, który w soboty prowadzi znakomite warsztaty naukowe w ramach zajęć fakultatywnych, uczestniczyli w programie ESB Science Blast przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych w Irlandii. Nasze Uczennice, pod okiem pana Marka, prezentowały doświadczenia, które robiły już w trakcie warsztatów w szkole, wcielając się w rolę naukowczyń, demonstrując i tłumacząc odwiedzającym poszczególne etapy doświadczeń.

Wierzymy, że nauka jest ogromną i istotną częścią naszego codziennego życia, dlatego też w naszej szkole rozwijamy talenty matematyczne i zamiłowanie do nauk ścisłych poprzez niesamowite, praktyczne doświadczenia w bezpiecznej atmosferze klasy, pobudzając naturalną ciekawość dzieci.

Dziękujemy Panu Markowi za zaangażowanie, a dziewczynom za udział i wspaniałe prezentacje doświadczeń.