ESB Science Blast

W środę 1 marca, uczennice naszej szkoły Maja, Nadia i Natalia wraz z panem Markiem Świątkowskim, który w soboty prowadzi znakomite warsztaty naukowe w ramach zajęć fakultatywnych, uczestniczyli w programie ESB Science Blast przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych w Irlandii. Nasze Uczennice, pod okiem pana Marka, prezentowały doświadczenia, które robiły już w trakcie warsztatów w szkole, wcielając się w rolę naukowczyń, demonstrując i tłumacząc odwiedzającym poszczególne etapy doświadczeń.

Wierzymy, że nauka jest ogromną i istotną częścią naszego codziennego życia, dlatego też w naszej szkole rozwijamy talenty matematyczne i zamiłowanie do nauk ścisłych poprzez niesamowite, praktyczne doświadczenia w bezpiecznej atmosferze klasy, pobudzając naturalną ciekawość dzieci.

Dziękujemy Panu Markowi za zaangażowanie, a dziewczynom za udział i wspaniałe prezentacje doświadczeń.

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *