ESB Science Blast

W środę 1 marca, uczennice naszej szkoły Maja, Nadia i Natalia wraz z panem Markiem Świątkowskim, który w soboty prowadzi znakomite warsztaty naukowe w ramach zajęć fakultatywnych, uczestniczyli w programie ESB Science Blast przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych w Irlandii. Nasze Uczennice, pod okiem pana Marka, prezentowały doświadczenia, które robiły już w trakcie warsztatów w szkole, wcielając się w rolę naukowczyń, demonstrując i tłumacząc odwiedzającym poszczególne etapy doświadczeń.

Wierzymy, że nauka jest ogromną i istotną częścią naszego codziennego życia, dlatego też w naszej szkole rozwijamy talenty matematyczne i zamiłowanie do nauk ścisłych poprzez niesamowite, praktyczne doświadczenia w bezpiecznej atmosferze klasy, pobudzając naturalną ciekawość dzieci.

Dziękujemy Panu Markowi za zaangażowanie, a dziewczynom za udział i wspaniałe prezentacje doświadczeń.

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych