ESB Science Blast

W środę 1 marca, uczennice naszej szkoły Maja, Nadia i Natalia wraz z panem Markiem Świątkowskim, który w soboty prowadzi znakomite warsztaty naukowe w ramach zajęć fakultatywnych, uczestniczyli w programie ESB Science Blast przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych w Irlandii. Nasze Uczennice, pod okiem pana Marka, prezentowały doświadczenia, które robiły już w trakcie warsztatów w szkole, wcielając się w rolę naukowczyń, demonstrując i tłumacząc odwiedzającym poszczególne etapy doświadczeń.

Wierzymy, że nauka jest ogromną i istotną częścią naszego codziennego życia, dlatego też w naszej szkole rozwijamy talenty matematyczne i zamiłowanie do nauk ścisłych poprzez niesamowite, praktyczne doświadczenia w bezpiecznej atmosferze klasy, pobudzając naturalną ciekawość dzieci.

Dziękujemy Panu Markowi za zaangażowanie, a dziewczynom za udział i wspaniałe prezentacje doświadczeń.

Inne ciekawe newsy

Wielkanoc 2023

Wielkanoc 2023Konkurs na najpiękniejszą pisankę Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, opiekunów, uczniów wraz z najbliższymi 1 kwietnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wielkanocny połączony ze

Wyróżnienie dla naszego młodego poety

Kolejne wyróżnienie dla naszego młodego poety Karola Koszorza – tym razem w konkursie na najpiękniejszy wiersz miłosny organizowany prze Biblary Polish Community Centre & Library. W nagrodę wiersz Karola „Nikowena”

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego – ustanowiony przez UNESCO 17 listopada 1999 roku. Święto, które dla nas żyjących poza granicami kraju i wychowujących dwujęzycznych bohaterów – jest niezwykle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *