Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego – ustanowiony przez UNESCO 17 listopada 1999 roku. Święto, które dla nas żyjących poza granicami kraju i wychowujących dwujęzycznych bohaterów – jest niezwykle ważne! Prawdą jest, że każda sobota w naszej szkole to święto języka polskiego, ale ten dzień postanowiliśmy jeszcze bardziej wyróżnić specjalnie przygotowanymi lekcjami i ćwiczeniami.

Fotorelacja z klas tutaj!

Inne ciekawe newsy

Wielkanoc 2023

Wielkanoc 2023Konkurs na najpiękniejszą pisankę Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, opiekunów, uczniów wraz z najbliższymi 1 kwietnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wielkanocny połączony ze

ESB Science Blast

W środę 1 marca, uczennice naszej szkoły Maja, Nadia i Natalia wraz z panem Markiem Świątkowskim, który w soboty prowadzi znakomite warsztaty naukowe w ramach zajęć fakultatywnych, uczestniczyli w programie

Wyróżnienie dla naszego młodego poety

Kolejne wyróżnienie dla naszego młodego poety Karola Koszorza – tym razem w konkursie na najpiękniejszy wiersz miłosny organizowany prze Biblary Polish Community Centre & Library. W nagrodę wiersz Karola „Nikowena”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *