Bal „Prywatka u Superbohatera” i „Mój Idol”

Dwa super bale w ciągu dnia? Czemu nie, w końcu mamy karnawał! W ubiegłym tygodniu na parkiecie bawiły się klasy senior i 1 na balu pt. „Prywatka z superbohaterem”, a klasy 2 i 3 przebierały się za swojego idola. Zobaczcie koniecznie na zdjęciach, kto jest idolem naszych uczniów i ilu superbohaterów znają nasi najmłodsi. Z perspektywy nauczycieli – w tym roku królowało przebranie Wednesday 😀

Fotorelacja na Facebooku

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *