Bal „Prywatka u Superbohatera” i „Mój Idol”

Dwa super bale w ciągu dnia? Czemu nie, w końcu mamy karnawał! W ubiegłym tygodniu na parkiecie bawiły się klasy senior i 1 na balu pt. „Prywatka z superbohaterem”, a klasy 2 i 3 przebierały się za swojego idola. Zobaczcie koniecznie na zdjęciach, kto jest idolem naszych uczniów i ilu superbohaterów znają nasi najmłodsi. Z perspektywy nauczycieli – w tym roku królowało przebranie Wednesday ?

Fotorelacja na Facebooku

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych