Bal „Prywatka u Superbohatera” i „Mój Idol”

Dwa super bale w ciągu dnia? Czemu nie, w końcu mamy karnawał! W ubiegłym tygodniu na parkiecie bawiły się klasy senior i 1 na balu pt. „Prywatka z superbohaterem”, a klasy 2 i 3 przebierały się za swojego idola. Zobaczcie koniecznie na zdjęciach, kto jest idolem naszych uczniów i ilu superbohaterów znają nasi najmłodsi. Z perspektywy nauczycieli – w tym roku królowało przebranie Wednesday ?

Fotorelacja na Facebooku

Inne ciekawe newsy

Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem. Zajęcia w tym dniu kończymy

Mikołaj, zwany Świętym

6 grudnia to idealny moment na publikację fotorelacji z ubiegłej soboty, kiedy to szkołę niespodziewanie odwiedził Św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów i słodkości. Mikołaj miał pełne ręce roboty, obdarować

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i