Zimowisko w Zębie

Czy jest coś piękniejszego niż białe szaleństwo w polskich górach? Uczniowie, którzy wzięli udział w zimowisku w Zębie krzykną zapewne jednym głosem – że tak! A jak zimowisko to tylko z UKS 12, którzy we wspaniały sposób zorganizowali czas dla naszych młodych wielbicieli zimowych przygód! W ciągu zaledwie tygodnia nasi uczniowie – nauczyli się jeździć na nartach i snowbordzie /wedle uznania/, brali udział w w dyskotece i wieczorze góralskim, ognisku, kuligu, zwiedzali jaskinie na Słowacji, wchodzili na Gubałówkę, a przede wszystkim doskonale się bawili pod opieką naszych dwóch nauczycielek – Pani Magdy i Agnieszki. Na liście wykonanych zadań znalazła się nawet polsko – irlandzka bitwa na śnieżki. Dowody na zdjęciach!

Więcej zdjęć na Facebooku:

Inne ciekawe newsy

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *