Zimowisko w Zębie

Czy jest coś piękniejszego niż białe szaleństwo w polskich górach? Uczniowie, którzy wzięli udział w zimowisku w Zębie krzykną zapewne jednym głosem – że tak! W ciągu zaledwie tygodnia nasi uczniowie – nauczyli się jeździć na nartach i snowboardzie /wedle uznania/, brali udział w w dyskotece i wieczorze góralskim, ognisku, kuligu, zwiedzali jaskinie na Słowacji, wchodzili na Gubałówkę, a przede wszystkim doskonale się bawili pod opieką naszych dwóch nauczycielek – Pani Magdy i Agnieszki. Na liście wykonanych zadań znalazła się nawet polsko – irlandzka bitwa na śnieżki. Dowody na zdjęciach!

Więcej zdjęć na Facebooku:

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *