Zimowisko w Zębie

Czy jest coś piękniejszego niż białe szaleństwo w polskich górach? Uczniowie, którzy wzięli udział w zimowisku w Zębie krzykną zapewne jednym głosem – że tak! W ciągu zaledwie tygodnia nasi uczniowie – nauczyli się jeździć na nartach i snowboardzie /wedle uznania/, brali udział w w dyskotece i wieczorze góralskim, ognisku, kuligu, zwiedzali jaskinie na Słowacji, wchodzili na Gubałówkę, a przede wszystkim doskonale się bawili pod opieką naszych dwóch nauczycielek – Pani Magdy i Agnieszki. Na liście wykonanych zadań znalazła się nawet polsko – irlandzka bitwa na śnieżki. Dowody na zdjęciach!

Więcej zdjęć na Facebooku:

Inne ciekawe newsy

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka

Lekcja historii o Powstaniu Warszawskim

Historia Powstania Warszawskiego jest trudnym i bolesnym tematem dla nas Polaków, a przekazanie go we właściwy sposób uczniom polonijnym wymaga przygotowania i odpowiednich narzędzi pedagogicznych. Tu z pomocą przyszła nam