Zimowisko w Zębie

Czy jest coś piękniejszego niż białe szaleństwo w polskich górach? Uczniowie, którzy wzięli udział w zimowisku w Zębie krzykną zapewne jednym głosem – że tak! W ciągu zaledwie tygodnia nasi uczniowie – nauczyli się jeździć na nartach i snowboardzie /wedle uznania/, brali udział w w dyskotece i wieczorze góralskim, ognisku, kuligu, zwiedzali jaskinie na Słowacji, wchodzili na Gubałówkę, a przede wszystkim doskonale się bawili pod opieką naszych dwóch nauczycielek – Pani Magdy i Agnieszki. Na liście wykonanych zadań znalazła się nawet polsko – irlandzka bitwa na śnieżki. Dowody na zdjęciach!

Więcej zdjęć na Facebooku:

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt