Zimowisko w Zębie

Czy jest coś piękniejszego niż białe szaleństwo w polskich górach? Uczniowie, którzy wzięli udział w zimowisku w Zębie krzykną zapewne jednym głosem – że tak! W ciągu zaledwie tygodnia nasi uczniowie – nauczyli się jeździć na nartach i snowboardzie /wedle uznania/, brali udział w w dyskotece i wieczorze góralskim, ognisku, kuligu, zwiedzali jaskinie na Słowacji, wchodzili na Gubałówkę, a przede wszystkim doskonale się bawili pod opieką naszych dwóch nauczycielek – Pani Magdy i Agnieszki. Na liście wykonanych zadań znalazła się nawet polsko – irlandzka bitwa na śnieżki. Dowody na zdjęciach!

Więcej zdjęć na Facebooku:

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *