Wizyta Pani Ani z Gardy

Ostatnia sobota upłynęła nam pod znakiem wizyty Pani Ani z Gardy w ramach doradztwa zawodowego dla naszej młodzieży licealnej. Myślą przewodnią spotkania była próba zachęcenia licealistów do pracy w Gardzie. Dowiedzieli się oni m.in., jak wygląda proces rekrutacji, zarobki, warsztaty, typowy dzień pracy policjanta. Po spotkaniu, mieliśmy 1 chętnego ?

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *