Wizyta Pani Ani z Gardy

Ostatnia sobota upłynęła nam pod znakiem wizyty Pani Ani z Gardy w ramach doradztwa zawodowego dla naszej młodzieży licealnej. Myślą przewodnią spotkania była próba zachęcenia licealistów do pracy w Gardzie. Dowiedzieli się oni m.in., jak wygląda proces rekrutacji, zarobki, warsztaty, typowy dzień pracy policjanta. Po spotkaniu, mieliśmy 1 chętnego 🙂

Inne ciekawe newsy

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *