Wizyta Pani Ani z Gardy

Ostatnia sobota upłynęła nam pod znakiem wizyty Pani Ani z Gardy w ramach doradztwa zawodowego dla naszej młodzieży licealnej. Myślą przewodnią spotkania była próba zachęcenia licealistów do pracy w Gardzie. Dowiedzieli się oni m.in., jak wygląda proces rekrutacji, zarobki, warsztaty, typowy dzień pracy policjanta. Po spotkaniu, mieliśmy 1 chętnego 🙂

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *