Wizyta Pani Ani z Gardy

Ostatnia sobota upłynęła nam pod znakiem wizyty Pani Ani z Gardy w ramach doradztwa zawodowego dla naszej młodzieży licealnej. Myślą przewodnią spotkania była próba zachęcenia licealistów do pracy w Gardzie. Dowiedzieli się oni m.in., jak wygląda proces rekrutacji, zarobki, warsztaty, typowy dzień pracy policjanta. Po spotkaniu, mieliśmy 1 chętnego ?

Inne ciekawe newsy

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i

Wielkanoc w nauczaniu zintegrowanym

Ubiegła sobota upłynęła naszym najmłodszym uczniom na odkrywaniu tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą! Kreatywne Warsztaty Plastyczne: Nasze sale lekcyjne zamieniły się w kolorowe pracownie artystyczne, gdzie nasi uczniowie mogli