Publikacja wiersza Karola Koszorza

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wiersz naszego ucznia Karola Koszorza, po raz pierwszy ukazał się w Biuletynie Literackim wydawnictwa Anagram, w kąciku poetyckim pod redakcją Mai Jaszewskiej!

To wielki sukces warsztatów poetyckich prowadzonych przez Magdalenę Marciak i mamy nadzieję, że w następnym roku tych sukcesów Karola, będzie jeszcze więcej.

Karolu, gratulujemy!

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt