Publikacja wiersza Karola Koszorza

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wiersz naszego ucznia Karola Koszorza, po raz pierwszy ukazał się w Biuletynie Literackim wydawnictwa Anagram, w kąciku poetyckim pod redakcją Mai Jaszewskiej!

To wielki sukces warsztatów poetyckich prowadzonych przez Magdalenę Marciak i mamy nadzieję, że w następnym roku tych sukcesów Karola, będzie jeszcze więcej.

Karolu, gratulujemy!

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *