Publikacja wiersza Karola Koszorza

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wiersz naszego ucznia Karola Koszorza, po raz pierwszy ukazał się w Biuletynie Literackim wydawnictwa Anagram, w kąciku poetyckim pod redakcją Mai Jaszewskiej!

To wielki sukces warsztatów poetyckich prowadzonych przez Magdalenę Marciak i mamy nadzieję, że w następnym roku tych sukcesów Karola, będzie jeszcze więcej.

Karolu, gratulujemy!

Inne ciekawe newsy

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka

Lekcja historii o Powstaniu Warszawskim

Historia Powstania Warszawskiego jest trudnym i bolesnym tematem dla nas Polaków, a przekazanie go we właściwy sposób uczniom polonijnym wymaga przygotowania i odpowiednich narzędzi pedagogicznych. Tu z pomocą przyszła nam