Publikacja wiersza Karola Koszorza

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wiersz naszego ucznia Karola Koszorza, po raz pierwszy ukazał się w Biuletynie Literackim wydawnictwa Anagram, w kąciku poetyckim pod redakcją Mai Jaszewskiej!

To wielki sukces warsztatów poetyckich prowadzonych przez Magdalenę Marciak i mamy nadzieję, że w następnym roku tych sukcesów Karola, będzie jeszcze więcej.

Karolu, gratulujemy!

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!