Publikacja wiersza Karola Koszorza

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wiersz naszego ucznia Karola Koszorza, po raz pierwszy ukazał się w Biuletynie Literackim wydawnictwa Anagram, w kąciku poetyckim pod redakcją Mai Jaszewskiej!

To wielki sukces warsztatów poetyckich prowadzonych przez Magdalenę Marciak i mamy nadzieję, że w następnym roku tych sukcesów Karola, będzie jeszcze więcej.

Karolu, gratulujemy!

Inne ciekawe newsy

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *