Nasze uczennice laureatkami w konkursie fotograficznym

Nowy rok, nowe wspaniałe wiadomości! Nasze dwie uczennice Zofia Kryszak i Martyna Mirek zdobyły kolejno 2 i 3 miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Żywa okładka” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku.

Zosia i Martyna uczęszczają na fakultet fotograficzny, w ramach którego pracowały nad swoimi pracami konkursowymi.

Celem konkursu było odwzorowanie okładki wybranej książki Kornela Makuszyńskiego, wykonanie zdjęcia i obrobienie go w dowolnym programie graficznym tak, by uzyskać jak najwierniejszą kopię oryginału.

Na konkurs nadesłano 72 prace – 44 z kraju oraz 28 z zagranicy (Islandia, Irlandia, Wielka Brytania, Obwód Kaliningradzki, Litwa i Stany Zjednoczone). Poziom prac był bardzo wysoki. Przy ocenie prac konkursowych Komisja brała pod uwagę przede wszystkim wierność oryginałowi oraz wkład pracy włożony w odtworzenie okładki.

W komentarzu zamieszczamy oryginalne okładki, które nasze uczennice odwzorowały.

Serdecznie gratulujemy Zosi, Martynie i ich opiekunce Joannie Prusak!

Protokół: https://zspiekielnik.edupage.org/news/?gtnid=873#

Inne ciekawe newsy

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *