Mikołaj we Wspólnocie Dziecięcej „Gromadka” z Nowej Rudy

Święta już za nami, a do nas wciąż spływają życzenia, podziękowania i takie wspaniałe wiadomości, jak ta ze Wspólnoty Dziecięcej „Gromadka” z Nowej Rudy, gdzie w tym roku powędrowały nasze prezenty świąteczne zakupione z pieniędzy zebranych w ramach akcji „Polskie Smaki na Niepodległą”, organizowanej wśród naszych nauczycieli od kilku lat.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Szkoły SEN oraz osobom, które zakupiły prezenty dla dzieci indywidualnie: Paulinie Furmańczyk, Anecie Minczewskiej, Joannie Prusak, Polskie Gry i Książki w Irlandii, KS Piast Nowa Ruda oraz Weronice Butrym-Nikadon za organizację całego projektu i dostarczenie prezentów dla dzieci.

Otrzymaliśmy również cudowne zdjęcia dzieciaków z prezentami, niestety nie możemy ich upublicznić, ale wierzcie nam na słowo – są wzruszające!