Mikołaj we Wspólnocie Dziecięcej „Gromadka” z Nowej Rudy

Święta już za nami, a do nas wciąż spływają życzenia, podziękowania i takie wspaniałe wiadomości, jak ta ze Wspólnoty Dziecięcej „Gromadka” z Nowej Rudy, gdzie w tym roku powędrowały nasze prezenty świąteczne zakupione z pieniędzy zebranych w ramach akcji „Polskie Smaki na Niepodległą”, organizowanej wśród naszych nauczycieli od kilku lat.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Szkoły SEN oraz osobom, które zakupiły prezenty dla dzieci indywidualnie: Paulinie Furmańczyk, Anecie Minczewskiej, Joannie Prusak, Polskie Gry i Książki w Irlandii, KS Piast Nowa Ruda oraz Weronice Butrym-Nikadon za organizację całego projektu i dostarczenie prezentów dla dzieci.

Otrzymaliśmy również cudowne zdjęcia dzieciaków z prezentami, niestety nie możemy ich upublicznić, ale wierzcie nam na słowo – są wzruszające!

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *