Mikołaj we Wspólnocie Dziecięcej „Gromadka” z Nowej Rudy

Święta już za nami, a do nas wciąż spływają życzenia, podziękowania i takie wspaniałe wiadomości, jak ta ze Wspólnoty Dziecięcej „Gromadka” z Nowej Rudy, gdzie w tym roku powędrowały nasze prezenty świąteczne zakupione z pieniędzy zebranych w ramach akcji „Polskie Smaki na Niepodległą”, organizowanej wśród naszych nauczycieli od kilku lat.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Szkoły SEN oraz osobom, które zakupiły prezenty dla dzieci indywidualnie: Paulinie Furmańczyk, Anecie Minczewskiej, Joannie Prusak, Polskie Gry i Książki w Irlandii, KS Piast Nowa Ruda oraz Weronice Butrym-Nikadon za organizację całego projektu i dostarczenie prezentów dla dzieci.

Otrzymaliśmy również cudowne zdjęcia dzieciaków z prezentami, niestety nie możemy ich upublicznić, ale wierzcie nam na słowo – są wzruszające!

Inne ciekawe newsy

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła