Mikołaj we Wspólnocie Dziecięcej „Gromadka” z Nowej Rudy

Święta już za nami, a do nas wciąż spływają życzenia, podziękowania i takie wspaniałe wiadomości, jak ta ze Wspólnoty Dziecięcej „Gromadka” z Nowej Rudy, gdzie w tym roku powędrowały nasze prezenty świąteczne zakupione z pieniędzy zebranych w ramach akcji „Polskie Smaki na Niepodległą”, organizowanej wśród naszych nauczycieli od kilku lat.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Szkoły SEN oraz osobom, które zakupiły prezenty dla dzieci indywidualnie: Paulinie Furmańczyk, Anecie Minczewskiej, Joannie Prusak, Polskie Gry i Książki w Irlandii, KS Piast Nowa Ruda oraz Weronice Butrym-Nikadon za organizację całego projektu i dostarczenie prezentów dla dzieci.

Otrzymaliśmy również cudowne zdjęcia dzieciaków z prezentami, niestety nie możemy ich upublicznić, ale wierzcie nam na słowo – są wzruszające!

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *