Lekcja w klasie 7

W ramach trwającej w naszej szkole akcji przeciwdziałania bullyingowi i cyberprzemocy, w klasie 7 odbyła się lekcja, do stworzenia, której inspiracją był fragment książki pani Renaty Ewy Błaszczyk „Inny”, czytanej przez Bogdana Dmowskiego. Atmosfera lekcji była przeszywająca, temat wyjątkowy, poruszający serca i dusze, opisujący jak razem z dzieckiem cierpi matka. Dziękujemy pani Renacie za możliwość zaprezentowania jej historii oraz za osobiste nagranie skierowane bezpośrednio do uczniów szkoły SEN.