Geografia w klasach 4, 5 i 6

W naszej szkole stawiamy na projekty! A dla potwierdzenia udostępniamy zdjęcia z lekcji geografii w klasach 4, 5 i 6, gdzie uczniowie błysnęli kreatywnością. W klasach 4 uczennice i uczniowie mieli za zadanie przedstawić projekt „Legitymacja Morza Bałtyckiego”. Był to ich pierwszy projekt z geografii, wykazały się pomysłowością i co najważniejsze projekty były w większości pisane odręcznie. Dominowały plakaty i laurki. W klasie 5A tematem projektu był „Kraków i okolice”, uczniowie mieli przygotować projekt turystyczny, plakat lub prezentację opisującą walory Krakowa. Spisali się znakomicie! W klasach 6 z kolei tematem projektu była sieć rzeczna w Polsce. Forma wykonania dowolna. i tu uczniowie nie zawiedli. Oprócz plakatów przedstawiono makietę z klocków Lego, Oliwia z 6B wyszyła rzeki na płótnie, Mateusz połączył projekt z okresem przedświątecznym używając lampek choinkowych. Spójrzcie tylko na zdjęcia i dumnych właścicieli projektów.

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt