Geografia w klasach 4, 5 i 6

W naszej szkole stawiamy na projekty! A dla potwierdzenia udostępniamy zdjęcia z lekcji geografii w klasach 4, 5 i 6, gdzie uczniowie błysnęli kreatywnością. W klasach 4 uczennice i uczniowie mieli za zadanie przedstawić projekt „Legitymacja Morza Bałtyckiego”. Był to ich pierwszy projekt z geografii, wykazały się pomysłowością i co najważniejsze projekty były w większości pisane odręcznie. Dominowały plakaty i laurki. W klasie 5A tematem projektu był „Kraków i okolice”, uczniowie mieli przygotować projekt turystyczny, plakat lub prezentację opisującą walory Krakowa. Spisali się znakomicie! W klasach 6 z kolei tematem projektu była sieć rzeczna w Polsce. Forma wykonania dowolna. i tu uczniowie nie zawiedli. Oprócz plakatów przedstawiono makietę z klocków Lego, Oliwia z 6B wyszyła rzeki na płótnie, Mateusz połączył projekt z okresem przedświątecznym używając lampek choinkowych. Spójrzcie tylko na zdjęcia i dumnych właścicieli projektów.

Inne ciekawe newsy

31 Finał WOŚP za nami!

31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 za nami! Graliśmy głośno, graliśmy tłumnie, a co najważniejsze graliśmy dla wspaniałej sprawy – ratowania zdrowia i życia osób chorych na sepsę. Ostateczny

Bal na Zielonej Łące

Bal na Zielonej Łące dla naszych najmłodszych uczniów za nami. Przed Wami fotorelacja z tej niezwykle kolorowej zabawy, w trakcie której bawiły się motyle, biedronki, żabki, jeż a nawet duch!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *