Zbiórka na Irish Cancer Society

Drodzy Rodzice Polskiej Szkoły SEN,

przez najbliższe tygodnie będziemy zbierać rzeczy dla IRISH CANCER SOCIETY. ICS jest organizacją charytatywną, której dochody przeznaczone są na ratowanie zdrowia i życia ludzi chorych na raka. Są wśród nich kobiety w ciąży oraz dzieci.

Rzeczy uczniowie bądź rodzice mogą przynosić do szkoły już w najbliższą sobotę i oddać wychowawcy klasy lub zostawić w punkcie oznaczonym logo ICS.

Akcja potrwa do końca listopada.

Na pewno w każdym domu znajdzie się coś, czego już Państwo nie potrzebujecie, a będzie mogło posłużyć innym. Prosimy żeby oddawane rzeczy były czyste oraz w dobrym stanie.

Co zbieramy?

– ubrania dla dorosłych i dzieci (w dobrym stanie),

– buty męskie, damskie i dziecięce,

– zabawki, gry, książki, CD, DVD,

– biżuterię,

– małe rzeczy gospodarstwa domowego,

– ozdoby świąteczne.

Prosimy nie wkładać do worka używanej bielizny, zniszczonych ubrań, pościeli oraz sprzętu elektronicznego.

Za każdą przekazaną rzecz dziękujemy z całego serca!

Inne ciekawe newsy

Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem. Zajęcia w tym dniu kończymy

Mikołaj, zwany Świętym

6 grudnia to idealny moment na publikację fotorelacji z ubiegłej soboty, kiedy to szkołę niespodziewanie odwiedził Św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów i słodkości. Mikołaj miał pełne ręce roboty, obdarować

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i