Zbiórka na Irish Cancer Society

Drodzy Rodzice Polskiej Szkoły SEN,

przez najbliższe tygodnie będziemy zbierać rzeczy dla IRISH CANCER SOCIETY. ICS jest organizacją charytatywną, której dochody przeznaczone są na ratowanie zdrowia i życia ludzi chorych na raka. Są wśród nich kobiety w ciąży oraz dzieci.

Rzeczy uczniowie bądź rodzice mogą przynosić do szkoły już w najbliższą sobotę i oddać wychowawcy klasy lub zostawić w punkcie oznaczonym logo ICS.

Akcja potrwa do końca listopada.

Na pewno w każdym domu znajdzie się coś, czego już Państwo nie potrzebujecie, a będzie mogło posłużyć innym. Prosimy żeby oddawane rzeczy były czyste oraz w dobrym stanie.

Co zbieramy?

– ubrania dla dorosłych i dzieci (w dobrym stanie),

– buty męskie, damskie i dziecięce,

– zabawki, gry, książki, CD, DVD,

– biżuterię,

– małe rzeczy gospodarstwa domowego,

– ozdoby świąteczne.

Prosimy nie wkładać do worka używanej bielizny, zniszczonych ubrań, pościeli oraz sprzętu elektronicznego.

Za każdą przekazaną rzecz dziękujemy z całego serca!

Inne ciekawe newsy

Dzień dziecka 2023

Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszej pogody niż ta, którą mieliśmy w ubiegłą sobotę do świętowania najpiękniejszego dnia w roku, czyli Dnia Dziecka! Przez cały dzień nasi uczniowie ze wszystkich trzech

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *