Świętowaliśmy Dzień Odzyskania Niepodległości

🇵🇱 11 listopada 🇵🇱 to święto celebrowane w naszej szkole w sposób szczególny! W tym roku w każdej klasie, w każdym oddziale, w każdym budynku uczciliśmy Dzień Odzyskania Niepodległości z przytupem.

W klasach młodszych uczniowie mówili wiersze i śpiewali piosenki o Polsce. Klasy starsze odśpiewały hymn. A wszystko to w oprawie biało-czerwonej.

Reprezentacja naszej szkoły na zaproszenie Polish Embassy Dublin wzięła także udział w przyjęciu z okazji Dnia Niepodległości, które odbyło się 11 listopada. W programie znalazł się m.in. występ Zespołu Koniczyna, w którym tańczą nasze uczennice – Roksana i Zuzia. Za zaproszenie bardzo serdecznie dziękujemy!

W ramach obchodów, nasi nauczyciele zorganizowali także akcję – Polskie Smaki na Niepodległą. Prawdziwe polskie przysmaki można było spróbować w pokoju nauczycielskim za wrzut do puszki. Uzbierane pieniądze przeznaczymy na zakup prezentów na Mikołaja dla dzieci z Wielofunkcyjnej placówki opiekuńczo – wychowawczej w Gromadce.

Inne ciekawe newsy

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *