Warsztaty chemiczne

9 różnych przepisów – jeden efekt – świetna zabawa z puszczaniem baniek! Tak wyglądały pierwsze warsztaty chemiczne z Panem Markiem i Panią Wiktorią, których celem było znalezienie idealnej receptury na wielkie bańki mydlane. Czy naszym uczniom się udało, zobaczcie koniecznie na zdjęciach.

Inne ciekawe newsy

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny