Warsztaty naukowe i dziennikarskie

Drodzy rodzice i uczniowie!

Od 8 października tego roku, w ramach zajęć fakultatywnych, ruszamy z 2 wystrzałowymi warsztatami – naukowym i dziennikarskim!

👉 Warsztat naukowy dedykowany jest dla uczniów klas 4-6 i tu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłaszamy się do Pani Anity Rogowskiej /informacje na plakacie/. Prowadzący to nasz nauczyciel – Marek Świątkowski. 4 tury po 8 tygodni, 20 uczestników w każdej turze. W każdą sobotę inny eksperyment:

👉Tematy warsztatów/eksperymentów:

▶️ Bańki mydlane bez mydła

▶️ Witaminki

▶️ Czy ja mam pH-a?

▶️ Wędrówka kolorów

▶️ Wodne podróże

▶️ Oliwa sprawiedliwa?

▶️ Jak chodzić po cieczach?

▶️ Tajemnice liści

Sponsorem warsztatów naukowych jest firma Finance First

👉 Warsztat dziennikarski, prowadzony przez dziennikarkę i autorkę książek Magdalena Marciak – strona autorska.

▶️ Poznanie pracy dziennikarskiej.

▶️ Poznanie odpowiedzi co to znaczy „dobry dziennikarz”.

▶️ Poznanie i redagowanie podstawowych form dziennikarskich.

▶️ Definiowanie oraz stosowanie metody zdobywania dziennikarskich informacji oraz weryfikowanie ich prawdziwości.

Zachęcamy bardzo serdecznie uczniów do udziału!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *