Świetne wyniki z matur!

Z ogromną radością chcieliśmy donieść, że wszyscy nasi absolwenci Kursu Maturalnego zdali język polski na maturze irlandzkiej, co więcej aż 75% z nich na poziomie H1! 20% na poziomie H2 i jedna osoba na H3. Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów, ich ciężkiej pracy, sobotniego wstawania i doskonale opanowanego języka polskiego. Co więcej każdy z naszych uczniów dostał się na kurs, który wybrał. Gratulujemy!!! Gratulacje wędrują również do Piotra Pietrasiewicza, który prowadził uczniów przez wiele lat i przygotowywał ich do matury!

Inne ciekawe newsy

Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem. Zajęcia w tym dniu kończymy

Mikołaj, zwany Świętym

6 grudnia to idealny moment na publikację fotorelacji z ubiegłej soboty, kiedy to szkołę niespodziewanie odwiedził Św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów i słodkości. Mikołaj miał pełne ręce roboty, obdarować

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i