Świetne wyniki z matur!

Z ogromną radością chcieliśmy donieść, że wszyscy nasi absolwenci Kursu Maturalnego zdali język polski na maturze irlandzkiej, co więcej aż 75% z nich na poziomie H1! 20% na poziomie H2 i jedna osoba na H3. Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów, ich ciężkiej pracy, sobotniego wstawania i doskonale opanowanego języka polskiego. Co więcej każdy z naszych uczniów dostał się na kurs, który wybrał. Gratulujemy!!! Gratulacje wędrują również do Piotra Pietrasiewicza, który prowadził uczniów przez wiele lat i przygotowywał ich do matury!

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych