Przedszkole SEN

Witają i serdecznie pozdrawiają wszystkich przedszkolaki z Przedszkola SEN. Nazwy naszych grup to Słoneczka oraz Krasnoludki.

Wspaniale mija nam czas na radosnej nauce języka ojczystego poprzez zabawę. Powoli zagląda jesień do Dublina, a jej dary będziemy oglądać i poznawać wszystkimi zmysłami już w najbliższą sobotę. W pierwszym miesiącu roku szkolnego 2022/2023 poznawaliśmy liczby, ćwiczyliśmy wycinanie, malowanie farbami, lepiliśmy z ciastoliny, czytaliśmy Dzienniczki, polskie książeczki, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, wykonywaliśmy karty z naszej książki „Bawię się i uczę”, programowaliśmy liczbę pojedynczą i mnogą, rozwijaliśmy naszą kreatywność, uczyliśmy się bycia razem w grupie, naszych imion. Przedszkolaki już znalazły miejsce w naszych sercach i są dla nas bardzo szczególne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.

Miłego oglądania – Kadra Przedszkola SEN

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024