Przedszkole SEN

Witają i serdecznie pozdrawiają wszystkich przedszkolaki z Przedszkola SEN. Nazwy naszych grup to Słoneczka oraz Krasnoludki.

Wspaniale mija nam czas na radosnej nauce języka ojczystego poprzez zabawę. Powoli zagląda jesień do Dublina, a jej dary będziemy oglądać i poznawać wszystkimi zmysłami już w najbliższą sobotę. W pierwszym miesiącu roku szkolnego 2022/2023 poznawaliśmy liczby, ćwiczyliśmy wycinanie, malowanie farbami, lepiliśmy z ciastoliny, czytaliśmy Dzienniczki, polskie książeczki, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, wykonywaliśmy karty z naszej książki „Bawię się i uczę”, programowaliśmy liczbę pojedynczą i mnogą, rozwijaliśmy naszą kreatywność, uczyliśmy się bycia razem w grupie, naszych imion. Przedszkolaki już znalazły miejsce w naszych sercach i są dla nas bardzo szczególne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.

Miłego oglądania – Kadra Przedszkola SEN

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów