Przedszkole SEN

Witają i serdecznie pozdrawiają wszystkich przedszkolaki z Przedszkola SEN. Nazwy naszych grup to Słoneczka oraz Krasnoludki.

Wspaniale mija nam czas na radosnej nauce języka ojczystego poprzez zabawę. Powoli zagląda jesień do Dublina, a jej dary będziemy oglądać i poznawać wszystkimi zmysłami już w najbliższą sobotę. W pierwszym miesiącu roku szkolnego 2022/2023 poznawaliśmy liczby, ćwiczyliśmy wycinanie, malowanie farbami, lepiliśmy z ciastoliny, czytaliśmy Dzienniczki, polskie książeczki, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, wykonywaliśmy karty z naszej książki „Bawię się i uczę”, programowaliśmy liczbę pojedynczą i mnogą, rozwijaliśmy naszą kreatywność, uczyliśmy się bycia razem w grupie, naszych imion. Przedszkolaki już znalazły miejsce w naszych sercach i są dla nas bardzo szczególne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.

Miłego oglądania – Kadra Przedszkola SEN

Inne ciekawe newsy

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *