Przedszkole SEN

Witają i serdecznie pozdrawiają wszystkich przedszkolaki z Przedszkola SEN. Nazwy naszych grup to Słoneczka oraz Krasnoludki.

Wspaniale mija nam czas na radosnej nauce języka ojczystego poprzez zabawę. Powoli zagląda jesień do Dublina, a jej dary będziemy oglądać i poznawać wszystkimi zmysłami już w najbliższą sobotę. W pierwszym miesiącu roku szkolnego 2022/2023 poznawaliśmy liczby, ćwiczyliśmy wycinanie, malowanie farbami, lepiliśmy z ciastoliny, czytaliśmy Dzienniczki, polskie książeczki, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, wykonywaliśmy karty z naszej książki „Bawię się i uczę”, programowaliśmy liczbę pojedynczą i mnogą, rozwijaliśmy naszą kreatywność, uczyliśmy się bycia razem w grupie, naszych imion. Przedszkolaki już znalazły miejsce w naszych sercach i są dla nas bardzo szczególne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.

Miłego oglądania – Kadra Przedszkola SEN

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka