Przedszkole SEN

Witają i serdecznie pozdrawiają wszystkich przedszkolaki z Przedszkola SEN. Nazwy naszych grup to Słoneczka oraz Krasnoludki.

Wspaniale mija nam czas na radosnej nauce języka ojczystego poprzez zabawę. Powoli zagląda jesień do Dublina, a jej dary będziemy oglądać i poznawać wszystkimi zmysłami już w najbliższą sobotę. W pierwszym miesiącu roku szkolnego 2022/2023 poznawaliśmy liczby, ćwiczyliśmy wycinanie, malowanie farbami, lepiliśmy z ciastoliny, czytaliśmy Dzienniczki, polskie książeczki, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, wykonywaliśmy karty z naszej książki „Bawię się i uczę”, programowaliśmy liczbę pojedynczą i mnogą, rozwijaliśmy naszą kreatywność, uczyliśmy się bycia razem w grupie, naszych imion. Przedszkolaki już znalazły miejsce w naszych sercach i są dla nas bardzo szczególne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.

Miłego oglądania – Kadra Przedszkola SEN

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *