Dotacja na bieżącą działalność szkoły – FPPnW

Polska Szkoła SEN informuje, że w roku 2022 otrzymaliśmy za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” dofinansowanie na Wsparcie bieżącej działalności Polskiej Szkoły SEN Stowarzyszenia Edukacyjnego Nauczycieli w Dublinie. Dotacja pochodzi z „Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022”. Dotacja w celu wykonania zadania wyniosła 73 340 PLN.

Kwota pokrywa częściowo koszt wynajmu budynków szkolnych.

Inne ciekawe newsy

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów

Clonfert Pet Farm – wycieczka najmłodszych uczniów

Nasi najmłodsi uczniowie w ubiegłą sobotę udali się na wycieczkę szkolną do Clonfert Pet Farm. Położone w hrabstwie Kildare gospodarstwo rolne i mini zoo zachwyciło naszych uczniów dużym wyborem zwierząt