Dotacja na bieżącą działalność szkoły – FPPnW

Polska Szkoła SEN informuje, że w roku 2022 otrzymaliśmy za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” dofinansowanie na Wsparcie bieżącej działalności Polskiej Szkoły SEN Stowarzyszenia Edukacyjnego Nauczycieli w Dublinie. Dotacja pochodzi z „Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022”. Dotacja w celu wykonania zadania wyniosła 73 340 PLN.

Kwota pokrywa częściowo koszt wynajmu budynków szkolnych.

Inne ciekawe newsy

Fakultety – wybory tylko do końca września

Do końca września uczniowie mogą wybrać fakultety, na które będą uczęszczali w tym roku szkolnym. Do wyboru są: Fakultety do wyboru: St. Oliver – klasy junior, senior: plastyka, sport, klub

Narodowe czytanie 2023

XII Narodowe czytanie 2023 świętowaliśmy w New Cross College odczytaniem fragmentu tegorocznej powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. W rolę Marty i Jana Bohatyrowicza wcielili się w sposób fenomenalny Joanna Drążewska

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Czy wiecie, że to już 14 lat, kiedy otwieramy szkolne progi dla naszych uczniów i rodziców? 14 lat przygód, wspaniałych lekcji, nowych przyjaźni. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny 2023/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *