Dotacja na bieżącą działalność szkoły – FPPnW

Polska Szkoła SEN informuje, że w roku 2022 otrzymaliśmy za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” dofinansowanie na Wsparcie bieżącej działalności Polskiej Szkoły SEN Stowarzyszenia Edukacyjnego Nauczycieli w Dublinie. Dotacja pochodzi z „Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022”. Dotacja w celu wykonania zadania wyniosła 73 340 PLN.

Kwota pokrywa częściowo koszt wynajmu budynków szkolnych.

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *