Dotacja na bieżącą działalność szkoły – FPPnW

Polska Szkoła SEN informuje, że w roku 2022 otrzymaliśmy za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” dofinansowanie na Wsparcie bieżącej działalności Polskiej Szkoły SEN Stowarzyszenia Edukacyjnego Nauczycieli w Dublinie. Dotacja pochodzi z „Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022”. Dotacja w celu wykonania zadania wyniosła 73 340 PLN.

Kwota pokrywa częściowo koszt wynajmu budynków szkolnych.

Inne ciekawe newsy

Publikacja „Polonijnym szlakiem”

Polonijnych z Irlandii. Wręczenie tomików autorom odbyło się w ubiegłą sobotę na sali teatralnej, w obecności wszystkich uczniów szkoły New Cross College. W tomiku poezji „Polonijnym szlakiem” znalazły się wiersze

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka