Rada szkoleniowa 2022

Rada szkoleniowa dla nauczycieli naszej szkoły, która odbyła się w ten weekend, jest już za nami, a to oznacza tylko jedno! Zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023!
Na tegorocznej radzie gościliśmy dwóch świetnych szkoleniowców – Sławomira Prusakowskiego, Agnieszkę Handzel i Elżbietę Furmańską, którzy podjęli się trudu uczenia nauczycieli. Podczas dwudniowych warsztatów dowiedzieliśmy się wiele m.in. na temat empatycznej edukacji z elementami myślenia krytycznego, budowaniu relacji, pedagogice zabawy a także stworzyliśmy archipelag wartości.
Nie obyło się bez wzruszeń, a to za sprawą pożegnania z Agnieszką Matys-Foley, która przez 12 lat pracy w naszej szkole pełniła funkcje wicedyrektora i dyrektora. Pani Agnieszce życzymy wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie kariery w edukacji!
W naszej radzie, jak co roku współtowarzyszyli nam nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły Polska Szkoła IDEA w Athlone.
Dziękujemy naszej kadrze, kadrze z Athlone, szkoleniowcom oraz gościom za bardzo kreatywny czas i wspaniałą integrację.
Nowe pomysły, głowy pełne wiedzy na pewno wykorzystamy w nadchodzącym roku szkolnym!

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *