Rada szkoleniowa 2022

Rada szkoleniowa dla nauczycieli naszej szkoły, która odbyła się w ten weekend, jest już za nami, a to oznacza tylko jedno! Zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023!
Na tegorocznej radzie gościliśmy dwóch świetnych szkoleniowców – Sławomira Prusakowskiego, Agnieszkę Handzel i Elżbietę Furmańską, którzy podjęli się trudu uczenia nauczycieli. Podczas dwudniowych warsztatów dowiedzieliśmy się wiele m.in. na temat empatycznej edukacji z elementami myślenia krytycznego, budowaniu relacji, pedagogice zabawy a także stworzyliśmy archipelag wartości.
Nie obyło się bez wzruszeń, a to za sprawą pożegnania z Agnieszką Matys-Foley, która przez 12 lat pracy w naszej szkole pełniła funkcje wicedyrektora i dyrektora. Pani Agnieszce życzymy wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie kariery w edukacji!
W naszej radzie, jak co roku współtowarzyszyli nam nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły Polska Szkoła IDEA w Athlone.
Dziękujemy naszej kadrze, kadrze z Athlone, szkoleniowcom oraz gościom za bardzo kreatywny czas i wspaniałą integrację.
Nowe pomysły, głowy pełne wiedzy na pewno wykorzystamy w nadchodzącym roku szkolnym!

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *