Rada szkoleniowa 2022

Rada szkoleniowa dla nauczycieli naszej szkoły, która odbyła się w ten weekend, jest już za nami, a to oznacza tylko jedno! Zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023!
Na tegorocznej radzie gościliśmy dwóch świetnych szkoleniowców – Sławomira Prusakowskiego, Agnieszkę Handzel i Elżbietę Furmańską, którzy podjęli się trudu uczenia nauczycieli. Podczas dwudniowych warsztatów dowiedzieliśmy się wiele m.in. na temat empatycznej edukacji z elementami myślenia krytycznego, budowaniu relacji, pedagogice zabawy a także stworzyliśmy archipelag wartości.
Nie obyło się bez wzruszeń, a to za sprawą pożegnania z Agnieszką Matys-Foley, która przez 12 lat pracy w naszej szkole pełniła funkcje wicedyrektora i dyrektora. Pani Agnieszce życzymy wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie kariery w edukacji!
W naszej radzie, jak co roku współtowarzyszyli nam nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły Polska Szkoła IDEA w Athlone.
Dziękujemy naszej kadrze, kadrze z Athlone, szkoleniowcom oraz gościom za bardzo kreatywny czas i wspaniałą integrację.
Nowe pomysły, głowy pełne wiedzy na pewno wykorzystamy w nadchodzącym roku szkolnym!

Inne ciekawe newsy

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto

Lekcja w klasie 7

W ramach trwającej w naszej szkole akcji przeciwdziałania bullyingowi i cyberprzemocy, w klasie 7 odbyła się lekcja, do stworzenia, której inspiracją był fragment książki pani Renaty Ewy Błaszczyk „Inny”, czytanej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *