Rada szkoleniowa 2022

Rada szkoleniowa dla nauczycieli naszej szkoły, która odbyła się w ten weekend, jest już za nami, a to oznacza tylko jedno! Zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023!
Na tegorocznej radzie gościliśmy dwóch świetnych szkoleniowców – Sławomira Prusakowskiego, Agnieszkę Handzel i Elżbietę Furmańską, którzy podjęli się trudu uczenia nauczycieli. Podczas dwudniowych warsztatów dowiedzieliśmy się wiele m.in. na temat empatycznej edukacji z elementami myślenia krytycznego, budowaniu relacji, pedagogice zabawy a także stworzyliśmy archipelag wartości.
Nie obyło się bez wzruszeń, a to za sprawą pożegnania z Agnieszką Matys-Foley, która przez 12 lat pracy w naszej szkole pełniła funkcje wicedyrektora i dyrektora. Pani Agnieszce życzymy wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie kariery w edukacji!
W naszej radzie, jak co roku współtowarzyszyli nam nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły Polska Szkoła IDEA w Athlone.
Dziękujemy naszej kadrze, kadrze z Athlone, szkoleniowcom oraz gościom za bardzo kreatywny czas i wspaniałą integrację.
Nowe pomysły, głowy pełne wiedzy na pewno wykorzystamy w nadchodzącym roku szkolnym!

Inne ciekawe newsy

Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem. Zajęcia w tym dniu kończymy

Mikołaj, zwany Świętym

6 grudnia to idealny moment na publikację fotorelacji z ubiegłej soboty, kiedy to szkołę niespodziewanie odwiedził Św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów i słodkości. Mikołaj miał pełne ręce roboty, obdarować

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i