Rada szkoleniowa 2022

Rada szkoleniowa dla nauczycieli naszej szkoły, która odbyła się w ten weekend, jest już za nami, a to oznacza tylko jedno! Zaczynamy nowy rok szkolny 2022/2023!
Na tegorocznej radzie gościliśmy dwóch świetnych szkoleniowców – Sławomira Prusakowskiego, Agnieszkę Handzel i Elżbietę Furmańską, którzy podjęli się trudu uczenia nauczycieli. Podczas dwudniowych warsztatów dowiedzieliśmy się wiele m.in. na temat empatycznej edukacji z elementami myślenia krytycznego, budowaniu relacji, pedagogice zabawy a także stworzyliśmy archipelag wartości.
Nie obyło się bez wzruszeń, a to za sprawą pożegnania z Agnieszką Matys-Foley, która przez 12 lat pracy w naszej szkole pełniła funkcje wicedyrektora i dyrektora. Pani Agnieszce życzymy wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie kariery w edukacji!
W naszej radzie, jak co roku współtowarzyszyli nam nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły Polska Szkoła IDEA w Athlone.
Dziękujemy naszej kadrze, kadrze z Athlone, szkoleniowcom oraz gościom za bardzo kreatywny czas i wspaniałą integrację.
Nowe pomysły, głowy pełne wiedzy na pewno wykorzystamy w nadchodzącym roku szkolnym!

Inne ciekawe newsy

XIII Olimpiada Szkół Polonijnych z Irlandii

350 testów, 36 artystów, ponad 120 sportowców, 5 szkół i wspaniała atmosfera – tego doświadczyliśmy podczas XIII Olimpiady Szkół Polonijnych z Irlandii, która odbyła się w minioną sobotę. Patronem i

Konkursy! Nasi uczniowie triumfują.

Nasi uczniowie po raz kolejny triumfują w kolejnych konkursach!W ubiegłą sobotę w Polska Akademia Wiedzy w Dublinie odbył się konkurs „Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych