Wycieczka do Lullymore

Nie ma lepszej okazji na publikację zdjęć z fantastycznej wycieczki do Lullymore Heritage & Discovery Park niż Dzień Dziecka! Nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję wybrać się do centrum rozrywki wraz ze swymi wychowawcami w ubiegłą sobotę. Zabawa była przednia, park z niewielkimi wyjątkami udostępniono tylko dla naszej szkoły, dzięki czemu uczniowie mieli wszystkie atrakcje na wyłączność! Mogli hasać, huśtać się, skakać, zwiedzać atrakcje bez najmniejszych przeszkód i kolejek. Było głaskanie młodych kózek, trochę historii w chatach edukacyjnych, golf, przejażdżka ciuchcią, park linowy, wspinaczka, skakanie w kulkach i co jeszcze tylko może sobie wymarzyć dziecięca dusza! Pogoda też nam dopisała, dzięki temu w pełni wykorzystaliśmy czas na super zabawę.

Przed nami Clara Lara i Tayto Park dla starszych uczniów. Nie możemy się już doczekać!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Polska Szkoła SEN w Dublinie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym drogim uczniom oraz ich rodzicom z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ta radosna Wielkanoc przyniesie Wam wiele wzruszeń, uśmiechów i