Wycieczka do Lullymore

Nie ma lepszej okazji na publikację zdjęć z fantastycznej wycieczki do Lullymore Heritage & Discovery Park niż Dzień Dziecka! Nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję wybrać się do centrum rozrywki wraz ze swymi wychowawcami w ubiegłą sobotę. Zabawa była przednia, park z niewielkimi wyjątkami udostępniono tylko dla naszej szkoły, dzięki czemu uczniowie mieli wszystkie atrakcje na wyłączność! Mogli hasać, huśtać się, skakać, zwiedzać atrakcje bez najmniejszych przeszkód i kolejek. Było głaskanie młodych kózek, trochę historii w chatach edukacyjnych, golf, przejażdżka ciuchcią, park linowy, wspinaczka, skakanie w kulkach i co jeszcze tylko może sobie wymarzyć dziecięca dusza! Pogoda też nam dopisała, dzięki temu w pełni wykorzystaliśmy czas na super zabawę.

Przed nami Clara Lara i Tayto Park dla starszych uczniów. Nie możemy się już doczekać!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a