Zaopiekuj się polską książką

W ostatnią sobotę 11 oddziałów nauczania zintegrowanego, w tym przedszkolne, juniory, seniory, klasy 1 wzięły udział w akcji „Zaopiekuj się polską książką”. Uczniowie sami mogli sobie wybrać jedną polską książkę i zabrać do domu „na zawsze”. Radość i entuzjazm uczniów, w trakcie wybierania, przerosły nasze oczekiwania!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a