Ostatnie zajęcia języka polskiego w klasie 4c były poświęcone zasadom ortograficznym. Tym razem ćwiczyliśmy reguły dotyczące „CH” i „H”. Na odpowiednich sznurkach, rozwieszonych w klasie należało zawiesić wyrazy z brakującymi literami. Obydwie drużyny poradziły sobie znakomicie. Drużyna chłopców popełniła co prawda dwa błędy ale jeden z nich został błyskawicznie zauważony, zaś drużyna dziewczynek źle powiesiła tylko jeden wyraz ale nie potrafiła wskazać błędu, dlatego pani Asia ogłosiła remis. Brawa dla czwartoklasistów, którzy coraz lepiej znają ortografię!!!

Moja Mamo, Kocham Cię
Drogie Mamy Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

