Język polski w 4c

Ostatnie zajęcia języka polskiego w klasie 4c były poświęcone zasadom ortograficznym. Tym razem ćwiczyliśmy reguły dotyczące „CH” i „H”. Na odpowiednich sznurkach, rozwieszonych w klasie należało zawiesić wyrazy z brakującymi literami. Obydwie drużyny poradziły sobie znakomicie. Drużyna chłopców popełniła co prawda dwa błędy ale jeden z nich został błyskawicznie zauważony, zaś drużyna dziewczynek źle powiesiła tylko jeden wyraz ale nie potrafiła wskazać błędu, dlatego pani Asia ogłosiła remis. Brawa dla czwartoklasistów, którzy coraz lepiej znają ortografię!!!