Jajka wielkanocne

Zgodnie z tradycją wielkanocną w klasie 4b odbyło się malowanie jajek. Dzięki fantazji uczniów, wspólnej pracy i świetnej zabawie powstały małe dzieła sztuki. Jajka te zawisną jako dekoracja podczas naszej jutrzejszej Wielkanocy, która powraca w wielkim stylu – będziemy gotować żurek, piec mazurki i wspólnie je zajadać. Nie możemy się już doczekać.

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a