II Polonijny Turniej Misia Wojtka

II Turniej Misia Wojtka, którego organizatorem był Instytut Pamięci Narodowej i Fundacja Edu SEN już za nami! Co to były za emocje i co za program dla naszych uczestniczek! Sara i Audrey, nasze finalistki, ostatecznie zajęły 8 miejsce na 20 finałowych drużyn z całego świata, przywożąc ze sobą super nagrody i wspaniałe wspomnienia. Ponadto Audrey zajęła 1 miejsce w turnieju wiedzy o Misiu Wojtku, zdobywając aż 98 punktów. Łącznie z siostrą zajęły drużynowo 2 miejsce. W trakcie bardzo intensywnego pobytu Sara i Audrey wraz z opiekunką Joanną Prusak zwiedziły Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Łazienki Królewskie, Zamek Królewski w Warszawie. Każdego dnia odbywały się różne aktywności przygotowane specjalnie dla zawodników, był wieczór piosenek patriotycznych, gry i zabawy. Miejsce zakwaterowanie również było wspaniałe, Hotel Metropol, ugościł nas wspaniale. Umiejscowiony tuż obok Pałac Kultury i Nauki Warszawa karmił i opiekował się nami wyśmienicie. Bardzo dziękujemy organizatorom i uczestnikom za niezapomniane wrażenia! Do zobaczenia /mamy nadzieję/ za rok!

Inne ciekawe newsy

Moja Mamo, Kocham Cię

Drogie Mamy  Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

Najmłodsi uczniowie wyruszyli na wycieczkę!

Nasi najmłodsi uczniowie — od przedszkola po klasę 1 — wyruszyli dziś na wycieczkę! Pogoda dopisuje, a przed nimi dzień pełen przygód i radości. Życzymy im pięknych chwil!   FOTORELACJA

V Olimpiada Ortograficzna „Chyża Sówka”

W ubiegłą sobotę odbył się finał V Olimpiady Ortograficznej „Chyża Sówka” zorganizowany przez Polską Sobotnią Szkołę im. Wisławy Szymborskiej w Greys, pod honorowym patronatem prof. Jerzego Bralczyka oraz dr Lucyny