II Polonijny Turniej Misia Wojtka

II Turniej Misia Wojtka, którego organizatorem był Instytut Pamięci Narodowej i Fundacja Edu SEN już za nami! Co to były za emocje i co za program dla naszych uczestniczek! Sara i Audrey, nasze finalistki, ostatecznie zajęły 8 miejsce na 20 finałowych drużyn z całego świata, przywożąc ze sobą super nagrody i wspaniałe wspomnienia. Ponadto Audrey zajęła 1 miejsce w turnieju wiedzy o Misiu Wojtku, zdobywając aż 98 punktów. Łącznie z siostrą zajęły drużynowo 2 miejsce. W trakcie bardzo intensywnego pobytu Sara i Audrey wraz z opiekunką Joanną Prusak zwiedziły Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Łazienki Królewskie, Zamek Królewski w Warszawie. Każdego dnia odbywały się różne aktywności przygotowane specjalnie dla zawodników, był wieczór piosenek patriotycznych, gry i zabawy. Miejsce zakwaterowanie również było wspaniałe, Hotel Metropol, ugościł nas wspaniale. Umiejscowiony tuż obok Pałac Kultury i Nauki Warszawa karmił i opiekował się nami wyśmienicie. Bardzo dziękujemy organizatorom i uczestnikom za niezapomniane wrażenia! Do zobaczenia /mamy nadzieję/ za rok!

Zakończenie roku szkolnego 2023/24, cz.1

Pożegnań nadszedł czas! Ostatnia sobota wypełniona była zakończeniem roku szkolnego dla klas 3 i 8 szkoły podstawowej i Kursu maturalnego, za którym już tęsknimy! Uroczystości były bardzo barwne i urozmaicone,

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure