Goście, goście

Nasi uczniowie z grupy projektowej spotkali się w ostatnią sobotę ze specjalistami z dziedziny architektury i inżynierii budownictwa – Panią Magdą i Panem Darkiem. Nasi wspaniali goście podzielili się z młodzieżą swoim doświadczeniem zawodowym. Pani Magda dodatkowo wspomniała o tym jak pasję, a w jej przypadku to pisanie książek, przekuć w sukces. Nasi goście opowiedzieli również o różnych perypetiach związanych z rynkiem pracy w czasie kryzysu w Irlandii i w jaki sposób się do tego dostosowali. Podczas spotkania okazało się, że nawet będąc architektem lub inżynierem budownictwa można pracować jako trener pływania, bądź stać się piekarzem i dostarczać domowy chleb do sklepów spożywczych.

Inne ciekawe newsy

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a