Goście, goście

Nasi uczniowie z grupy projektowej spotkali się w ostatnią sobotę ze specjalistami z dziedziny architektury i inżynierii budownictwa – Panią Magdą i Panem Darkiem. Nasi wspaniali goście podzielili się z młodzieżą swoim doświadczeniem zawodowym. Pani Magda dodatkowo wspomniała o tym jak pasję, a w jej przypadku to pisanie książek, przekuć w sukces. Nasi goście opowiedzieli również o różnych perypetiach związanych z rynkiem pracy w czasie kryzysu w Irlandii i w jaki sposób się do tego dostosowali. Podczas spotkania okazało się, że nawet będąc architektem lub inżynierem budownictwa można pracować jako trener pływania, bądź stać się piekarzem i dostarczać domowy chleb do sklepów spożywczych.

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Lullymore Park

Wycieczka do Lullymore Heritage & Discovery Park to zawsze doskonały pomysł i mega przygoda dla naszych najmłodszych uczniów. W ciągu całego dnia korzystaliśmy z wielu atrakcji parku rozdysponowanych na aż

Dziennikarskie początki Leny Rózik

Kolejny sukces! Nasza uczennica Lenka Róźik przeprowadziła wywiad dla Nasz Głos Bezpłatny Tygodnik, w którym rozmawiała z Marcinem Oleksy – laureatem plebiscytu na najlepszą Bramkę. Trzymamy kciuki za Lenę, może

III Turniej Misia Wojtka w Warszawie

Zakończony w 19 maja III Turniej Misia Wojtka okazał się niezwykle szczęśliwym dla naszych uczniów – Julii i Klaudii (Zielone misie), Marcela i Kamila (Irlandzkie skrzaty), Audrey i Sary (Zielone