Goście, goście

Nasi uczniowie z grupy projektowej spotkali się w ostatnią sobotę ze specjalistami z dziedziny architektury i inżynierii budownictwa – Panią Magdą i Panem Darkiem. Nasi wspaniali goście podzielili się z młodzieżą swoim doświadczeniem zawodowym. Pani Magda dodatkowo wspomniała o tym jak pasję, a w jej przypadku to pisanie książek, przekuć w sukces. Nasi goście opowiedzieli również o różnych perypetiach związanych z rynkiem pracy w czasie kryzysu w Irlandii i w jaki sposób się do tego dostosowali. Podczas spotkania okazało się, że nawet będąc architektem lub inżynierem budownictwa można pracować jako trener pływania, bądź stać się piekarzem i dostarczać domowy chleb do sklepów spożywczych.

Inne ciekawe newsy

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów