Goście, goście

Nasi uczniowie z grupy projektowej spotkali się w ostatnią sobotę ze specjalistami z dziedziny architektury i inżynierii budownictwa – Panią Magdą i Panem Darkiem. Nasi wspaniali goście podzielili się z młodzieżą swoim doświadczeniem zawodowym. Pani Magda dodatkowo wspomniała o tym jak pasję, a w jej przypadku to pisanie książek, przekuć w sukces. Nasi goście opowiedzieli również o różnych perypetiach związanych z rynkiem pracy w czasie kryzysu w Irlandii i w jaki sposób się do tego dostosowali. Podczas spotkania okazało się, że nawet będąc architektem lub inżynierem budownictwa można pracować jako trener pływania, bądź stać się piekarzem i dostarczać domowy chleb do sklepów spożywczych.

Inne ciekawe newsy

Szkolna Wigilia 2023

Zapraszamy Was drodzy Rodzice wraz z najbliższymi 16 grudnia na godzinę 13.30 do sali teatralnej New Cross College na spektakl wigilijny połączony ze świątecznym poczęstunkiem. Zajęcia w tym dniu kończymy

Mikołaj, zwany Świętym

6 grudnia to idealny moment na publikację fotorelacji z ubiegłej soboty, kiedy to szkołę niespodziewanie odwiedził Św. Mikołaj z workami pełnymi prezentów i słodkości. Mikołaj miał pełne ręce roboty, obdarować

Listopad w klasach 2

Listopad w klasach 2 był bardzo intensywny, ale przede wszystkim wyjątkowo patriotyczny. Wystartowaliśmy z „Legendą o powstaniu Państwa Polskiego”. Uczniowie nie tylko zapoznali się z historią o Lechu, Czechu i