Goście, goście

Nasi uczniowie z grupy projektowej spotkali się w ostatnią sobotę ze specjalistami z dziedziny architektury i inżynierii budownictwa – Panią Magdą i Panem Darkiem. Nasi wspaniali goście podzielili się z młodzieżą swoim doświadczeniem zawodowym. Pani Magda dodatkowo wspomniała o tym jak pasję, a w jej przypadku to pisanie książek, przekuć w sukces. Nasi goście opowiedzieli również o różnych perypetiach związanych z rynkiem pracy w czasie kryzysu w Irlandii i w jaki sposób się do tego dostosowali. Podczas spotkania okazało się, że nawet będąc architektem lub inżynierem budownictwa można pracować jako trener pływania, bądź stać się piekarzem i dostarczać domowy chleb do sklepów spożywczych.

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła