Dzień Rodziny już 4 czerwca!


Zapraszamy do wspólnych obchodów Dnia Rodziny ze Szkołą SEN, który odbędzie się 4 czerwca 2022 r. W tym roku wszyscy, od przedszkola do liceum, bawimy się na boiskach szkoły New Cross College! Nie możemy się już doczekać wspólnego świętowania, po tak długiej przerwie!

W programie dnia:

▶️ Turniej Rodzinny – wszystkie miejsca zajęte! – mamy już komplet 12 rodzin, które będą brały udział w konkurencjach sportowych i walczyły o wspaniałe nagrody i puchar zwycięzcy!

▶️ Mecze piłki nożnej: 1. Young Talents FA Dublin (7- 8 -latki) vs uczniowie SEN ze szkoły Oliver (klasy 1-3), 2. Young Talents FA Dublin (wiek 9-10 lat) vs uczniowie SEN z fakultetów New Cross, 1. rodzice i nauczyciele vs uczniowie klas starszych (7 -8 i liceum).

▶️ Rozgrywki piłki siatkowej: planujemy 4 drużyny: drużyna rodziców, drużyna nauczycieli oraz dwie drużyny naszych uczniów SEN z fakultetów piłki siatkowej w szkole New Cross. ▶️ Turnieje międzyklasowe uczniów szkoły SEN.

▶️ Dmuchańce – zamki i tor przeszkód.

▶️ Zabawy sensoryczne.

▶️ Magiczne bańki.

▶️ Grill, sklepik uczniowski oraz inne słodkości!

▶️ Ponadto moc wielu atrakcji!

Nie może Was zabraknąć, rezerwujcie już datę!😀

Inne ciekawe newsy

Premiera zbioru opowiadań „Kraina wyobraźni”

Agata Bizuk oficjalnie była naszym gościem specjalnym podczas sobotniego spotkania autorskiego z młodzieżą klas od 6 wzwyż. Odpowiedziała ona na zaproszenie naszej polonistki Julity Górzyńskiej -Brenzak, a okazja była szczególna!

Bal karnawałowy – szalone lata 70-te

Bal karnawałowy w stylu szalonych lat 70-tych jakiego jeszcze nie było! Przepiękne stylizacje, wspaniała muzyka, zabawa od pierwszych minut balu, parkiet zapełniony przez cały wieczór i cudowne humory, tak w

Bal wenecki

Bal wenecki – taki temat przyświecał naszym uczniom podczas szukania przebrania na zabawę karnawałową klas 4 i 5 klas. A zadanie wykonali po mistrzowsku, ponieważ stroje które zaprezentowali były przepiękne!