Dzień Rodziny już 4 czerwca!


Zapraszamy do wspólnych obchodów Dnia Rodziny ze Szkołą SEN, który odbędzie się 4 czerwca 2022 r. W tym roku wszyscy, od przedszkola do liceum, bawimy się na boiskach szkoły New Cross College! Nie możemy się już doczekać wspólnego świętowania, po tak długiej przerwie!

W programie dnia:

▶️ Turniej Rodzinny – wszystkie miejsca zajęte! – mamy już komplet 12 rodzin, które będą brały udział w konkurencjach sportowych i walczyły o wspaniałe nagrody i puchar zwycięzcy!

▶️ Mecze piłki nożnej: 1. Young Talents FA Dublin (7- 8 -latki) vs uczniowie SEN ze szkoły Oliver (klasy 1-3), 2. Young Talents FA Dublin (wiek 9-10 lat) vs uczniowie SEN z fakultetów New Cross, 1. rodzice i nauczyciele vs uczniowie klas starszych (7 -8 i liceum).

▶️ Rozgrywki piłki siatkowej: planujemy 4 drużyny: drużyna rodziców, drużyna nauczycieli oraz dwie drużyny naszych uczniów SEN z fakultetów piłki siatkowej w szkole New Cross. ▶️ Turnieje międzyklasowe uczniów szkoły SEN.

▶️ Dmuchańce – zamki i tor przeszkód.

▶️ Zabawy sensoryczne.

▶️ Magiczne bańki.

▶️ Grill, sklepik uczniowski oraz inne słodkości!

▶️ Ponadto moc wielu atrakcji!

Nie może Was zabraknąć, rezerwujcie już datę!😀

Inne ciekawe newsy

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a